Kızlar sorum size. Karşınızdaki erkek her dediğinizi yapacak olsa neler yaptırırdınız?

Karşınıza çıkan bir erkek. Bir gecelik senin kölen ölüçam bana istediğini yapabilirsin derse ne yapardınız? Yani şu şekilde düşünün istediğiniz fanteziyi yapabilirsiniz. Sokağa çıkıp ben esseğim diye bağır diyebilirsiniz. Tek ayak üstünde duvara dön bütün gün bekle diyebilirsiniz. Sadece hayal gücünüzlü sınırlı. Sınırsızca sorgusuzca her dediğinizi yapacak olsa neler yaptırırdınız?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Ohoooo.. Başlıyorum..

1. Ona kırmızı seksi bir jartiyer giydirip poz vermesini ister ve fotoğraflarını çekerdim..

2. Leopar esenli tayt giydirir fotoğraflarını çekerdim.

3. Bacaklarına ağda yaparım.

4. Saçlarına minik minik tokalar takarak küçük kız çocuğu gibi yapar geçer karşısına gülerim.

5. Saçlarını platin sarısına boyarım :D

6. Üstünde sadece tanga leoparlı donla sokağa çıkartırım.. ellerini ayakları bir sandalyeye bağlı yolun ortasına koyarım.. Öyle fotoğraflarını çekerim.. Ve yoldan geçenlere "Gel beni ye" demesini isterim.

Aklıma bu kadarcık geldi:D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğil ve ayaklarımı yala!

0|0
    1|2
  • bana sarılsın hiç bırakmasın tüm gece. Isınayım kollarının arasında. Tüm yalnızlığımı tüm kırgınlıklarımı alsın götürsün başka birşey istemem. Ha bide yemek yapsın bana:D

0|1
    0|0
  • soyun derim çırılçıplak kalıncada tamam şimdi giyin derim hehehe yaşasın kötülük:D

2|0
    0|0
  • Doktora görün derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...