Yüzük ölçünüz nedir? Lütfen herkes yazsın. Çok önemli. Belki o da yazar karambolde, kesin bilgi almış olurum.

Yüzük ölçünüz nedir? Lütfen özellikle herkes yazsın. Çok önemli. Belki o da yazar karambolde, böylelikle kesin bilgiyi almış olurum :)

Ya da tahminde de bulunabilirsiniz. 36 beden giyen bir kızın yüzük ölçüsü nedir?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Dolma gibi parmaklarım var yeminnen. ldjdglkgjd Yüzük ölçümü bilmiyorum:P

0|1
    0|0
    • Tipik Turk kizi iste dunyadan haberiniz yok. Az once de birisi o nedir demis. Gerci o erkek neyse yani

• Ne bilim be, sanki evlenme merakıynan ölçüyoz anasını satım. Git sevgiline atarlan:D Hem soruyo hem kızıyo elemana bak.

• hepiniz meraklısınız degil misiniz?

ona da atarlanirim ne var

Kızlar Ne Diyor 11

• bedenle ilgisi yokki arkadaşım onun kendisi zayıf parmakları kalın olabilir ben 38 beden giyiyorum yüzük ölçüm 15 parmak uzunluğuna göre falanda değişir.kullandığı bir yüzüğü almaya çalış bence sen?

0|1
    0|0
    • anlar o zaman. ben 13 ya da 14 diyorum artik genelde bu aralikta gibi. olmazsa yapilir zaten degil mi? sen evliydin bilirsin :)

• siparişi verdim. geriye vermesi kaldı. ona da bir soru açarım artık :)))

• eh hadi hayırlısı :))

• 14, 15 falandır 13 de olabilir ama fazla olduğunu sanmıyorum ellerin bedenle de pek ilgisi olmuyo zaten

0|1
    0|0
  • 14

0|1
    0|0
  • Benimki 14. 36 beden giyinen biri 13-14 olabilir

0|1
    0|0
    • boyun kaç kilon 169'a 54-55 kilo mesela kaç olur

• O yinede değişiklik gösterir ya bazı insanlar kilolu oldukları halde parmakları ince uzundur bilemiyorum.ah ahh benım sevgilimde bana sormadan yüzük almıstışu ankücük geliyo takamıyorum.Snin dediğine göre 13-14 olablir parmak ölçüsü.

• tesekkurler. ben de 13-14 e karar verdim gibi

• 12 benimki.

0|1
    0|0
  • onun ki 14 :))

0|1
    0|0
  • 7 benmkisi.

0|1
    0|0
  • bilmem ellerim küçük..küçük die bil sen.

0|1
    0|0
  • Burdan birine yüzük mü alcaksın yani vay be aglamak istiyorum :)))

0|1
    0|0
  • 12 ama bedeniyle alakası yok zayıf olup parmakları tombiş olanlar var :)

0|1
    0|0
  • Sosis parmaklıyım şaka bee.Bilmiyorum ama çüçük benim eller

0|1
    0|0
    • :))

• ellerle alakalı degil parmklarla diyim saka yapıyım sende biliyoz be dersin mksat muhaberat işte

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...