Maça kadar nasıl vakit geçireceksiniz?

akşama kadar işlerim var.şimdi hastaneye gideceğim ilaçlar, banka işleri derken akşam 8 gibi kahvemi çerezlerimi alırım, 21:45 e kadar film izleriz, arkadaşlarla evde izlerim koltuğuma yayılırım :)

evde olanlar için kolay kolay vakit geçmez :)

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• en son 2000 li yılların başında heyecandan akşamı zor ederdim.İlk kez bgün böyle bir his var içimde.Cimbomu tutmuyorum sivassporluyum artık ama bu maç kaçmaz be...

0|1
    0|0
  • vakıtte gecmıyo arkadas :)

0|1
    0|0
  • 8 de karşıyaka maçı var

0|0
    0|0
  • maca kadar vakit gecirmek diye bisey yok gecen her saniye macı yasamaya basladık ustelik bugun de değil... kuralar cekiliyordu yeni evimize tasınıyorduk her yerde esyalar.. babam seslendi.. hatta ya bırakıyım bu işleri ne seslenmesi ; bagırdı '' biz burda iş yapıyoruz sen orda Galatasaray derdindesin'' ben dondum ve soyle yanıtladdım '' ben bu anı 4-5 senedir bekliyorum.. evet kuralar cekiliyordu sampiyonlar ligindeydik.. evimizde.. biz yeni evimizde Galatasaray'sa kendi ne herzaman ait olan evine gelmişti. şimdiyse son 8 diyorlar gülüyorum.. evet dahasıda var schalke yi gececegiz .

0|0
    0|0
  • Okula giderim galiba. :)

1|1
    0|1
  • nette takılıyorum çok heyecanlıyım içim içime sıgmıyor...

0|1
    0|0
  • geçmek bilmez dakikalar başladı :)

0|1
    0|0
  • Pileşteşin oynuyorum galatasarayı alıp shalke yi yenip yenip duruyorum :)

0|1
    0|0
  • iş var neyseki zaman geçicek, çalışırken futbolcular gibi maçı kafamda oynarım:) olası gidişatları düşünmeye çalışırım, bir gol bulmamız erkenya da geç, ilk golya da yedikten sonra bir gol farketmez, bulacağımız herhangi bir gol ibreyi anında bize çeviricek, inancımız tam, büyük oyuncular bugün konuşacaklar

0|0
    0|0
  • bizene lan bundan senmisin bir keyif çatan sanıyosun ne mallar varya:D

0|0
    0|1
    • şimdi iyi oku embesil keyif çatan yok herkesin bir planı vardır paylaşan paylaşır istemeyene zorla birşey yaptırmıyoruz anladın mı ama anlamazsın sen bir idoitsin.

• seni o apartmana o* yaparım gelen geçen pandik atar.judocuymuş seni bir tekme yumrukta ağlatırım.gidip araştıttırcam adresi simdi.

• gel yavrum gel bizim kimseden korkumuz yok.

• maç hangi kanalda söyleyebilirmisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...