Birden niye böyle yaptı anlamadım?

sevgilim askerde acemiliği daha her gün arıyordu beni dün akşam aradı çok sınırlıydii bağırıyordu ve seni bir süre aramıycam dedii acaba uzun sürermi :( psikolojim bozuldu deli olacam ben burda dedii ne oldu dedim bana Şu an bişey sorma dedi tamam dedim kapattım tlfnu :( çok korkuyorum beni unutur diye :(

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• :)) ya arkadaşım o adam askerde BUNALIM özellikle acemi birliğinde insan BUNALIM oluyo ... Üstüne gitme orada insan burnundan soluyo sanıyosunuz ama değil KIÇINDAN soluyo maalesef her zaman arayamaz... Sıra beklemesi var + yorgun argın aksama kadar egitim ölmüş adam yatağına geçip istirahat edecek seni arayacak mümkün değil... Bunu da mazur görün önce CAN kendini iyi hissedecek ki beyin sonra canan anne baba kardeş akla gelir sen yorgunsun kafan bişeye takık weya başın agrıyo miden bulanıyo aklında aşkın anan baban olur mu olmaz önce ağrını sıkıntını yorgunluğunu düşünürsün özellikle acemi birliği psikolojisinde üstüne gitme çocuğun LÜTFEN ben kendimden biliyorum yaa Siz anlayamazsınız ama anlayış gösterin bari... TAMAM?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• askerde moral bozukluğu gayet normal... eyer yeni gittiyse bilmiyıom ama ilk aylar daha zor geçer... gezdiği tozduğu, istediğini her yapa bilme özgürlüğünden birden.. disiplinli, eğitim ağırlıklı hayata girmesi kolay değil... belki haksız yere dayakta yemiştir.. biraz gururluysa.. sinirlenmesi tavan yapa bilir.. sen üzülme anlattığına göre senle alakalı bişey değil.. seni niye unutsun kız? sivilde sevgiliiydiyseniz.. o şimdi senin için ölür tutuşur oo.. zira hemen hemen benzerini bende yaşadım. :) onun sana çok ihtiyacı var ihmal etme... başıma geldiği için tavsiye ediyom.. o seni arar muhakkak.. güzel konuş.. ararsa bizlede paylaş :)

1|0
    0|0
  • merak etme sen canım arayacaktır seni onu bir kaç güne kadar öyle dediğine bakma sen normal bir davranışşş şimdilik

1|0
    0|0
  • Askerlik psikolojisi belki de sizin hakkınızda birileri olumsuz birşey mi söyledi. Sonuçta askerde olumsuz etkilenebilir siz kırmayın anlayış gösterin. Muhtemelen birileri sizin arkanızda laf yetiştirmiş olabilir.

1|0
    0|0
  • askerliği yan gelip yatma yeri sanıyor cogu bayan bilmezlerki hele acemilikte baska delikten soludugunu sabahın köründe kalkmasını yemek alıp yemekten sonra yüzlerde tabak yıkadıgını egitimlerde sesin kısılana kadar bagırdıgını tekmil verirken yüksek ses cıkaramadıgın için komutanın seni beton bir diregin önüne dikip o direge dakikalarca tekmil verdiğini hemde tüm bölüğün önünde bunyesi kaldırmayan insan için cok büyük bir baskıdır askerlik bekle hersey yoluna girene o ortama tamamen alısana kadar bekle elbet düzelecektelefonda nişanlısından ayrılanı gördüm o derece

0|0
    0|0
  • birde onun psikolojisini düşün

1|0
    0|1
  • Asker ocağı bu herşey olmuş olabilir. Çok fazla üstüne gitme arayıp özür dileyecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...