Günübirlik yaşammı, İdealist olmakmı?

Günübirlik yaşammı, İdealist olmakmı?

Gördüğüm insanların çoğunun bir amacı yok,yarın ne olacaksa olsun der gibiler!

Siz nasıl düşünüyorsunuz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Valla...

Şimdi bu dünya bir test merkezi ya. Sınav oluyoruz malum. İşte bence "sanki" herkes sınav olmuyor. Bazıları zaten sırf bizi test etmek için yaratılmış gibi. İnsanların çoğu da görüntü olsun, kalabalık yapsın, boşlukları doldursun diye yaratılmış gibi. programcılıkda "void" olarak geçen taifeden.)

İdealist olan arkadaşlar da asıl sınav olan küçük bir gurup. Habire uğraşıp birşeyler yapmağa çabalayan, idealleri, kendi fikirleri olan, fark yaratan iyi kullar.

Sen testini çözmeyi bırakıp "amaaan nasılsa herkes yayılmış yatınıyor" dersen, sınav kağıdın boş kalır. Allah'ın sana verdiği beyni, aklı, zekayı boşa harcamış olursun. Hani zaten zeka vermemişse bişey diyemem, boşver sal gitsin derim anca... Ama bu soruyu sorduğuna göre sende var bişeyler :)

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• ne geçmişi düşünürüm ne geleceği anı yaşarım,

bilirim ki ne geçmişim mutlu eder beni nede bilmediğim geleceğim

zaten bu hayat bir kere sunulmadı mı bana sana onlara...

o yüzden yaşarım ben doyasıya... ;)

1|0
    0|0
  • idealist olmayı bende isterim yalnız bu hayatta kimsenin garantisi yok

1|0
    0|0
    • Yok gerçekten ama insan çaba göstermeli sonuçta ve bir hedefi olmalı azya da çok.

• tabiki hedef önemlidir ben sadece hedefe bakarım ayrıntılarla ugraşmam

yani günümü gün ederim ben hedefime sadıkta kalırım

• Aslında çoğu kişide bir gelecek hazırlama kavramı vardır ama kimiside umursamasa bile sonradan dank ettiriyor hayat ona ;)

1|0
    0|0
  • Günü birlik yaşamı tercih etmiyorum cebimdeki paraya göre idareli birisiyim diye düşünüyorum. Tabi en önemlisi ahireti düşünüp yaşamak gerekiyor diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • İnsanların elbet bir idealleri olması gerek ama elindeki ve kendi yeteneğinin yettiği yere kadar eğer kendi kazanamamış her şeyi önüne hazır beklersen kusura bakmayın Allah bile yardım etmez öyle insana

1|0
    0|0
  • İdealist ama monotonluk dışı kesinlikle !

1|0
    0|0
  • ben plan yaparım ama uymam

0|0
    0|0
  • Yaşamak nefes almaktan ibaretken, düşünülmesi gereken sonrası,

Yarın ne olacaksa olsun umrumda değil, sen ol yeter <3

0|0
    0|0
  • Yeri gelir aylarca yıllarca günübirlik yaşanır yeri gelir sağlam bir idealin peşine düşülür bu durum kişinin içinde bulunduğu koşullarla şekillenir.

0|0
    0|0
  • en acımasız olan en idealisttir

eger bunu göze alabiliyorsan ok alamıyorsan hiç bir zaman idealist olamıycaksındır

gunu birlik mutluluktur huzurdoludur

idealistlik yalnızlıktır o yuzden gördüğüm cok idealist kadın yoktur

bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Körü körüne idealist olmaya bende karşıyımdır. Herşey başkalarını kırmadan,rencide etmeden hakkıyla olmalı bence.

• bilemiyorum artık kafanda sen nasıl yorumluyorsan

• idealist olmak

0|0
    0|0
  • hangisi mutlu ederse o kasmam

0|0
    0|0
  • günü birlik iyidir

0|0
    0|0
  • malesef bende öyleyim günü kutarsam yeter diyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• amacım hep idealist olabilmekti her konuda ama bir baktım günübirlikçi olmuşum hayatına girdiğim insanda 24 saatten fazla kalamaz oldum tek bu da bu aralar bu kız yorgun:)

1|0
    0|0
    • Aşırı idealist olmaktan yana değilim insanı hayattan soğutur ama mesela çocukluğumdan beri aklımda iki meslek vardı işletmecilik ve mimarlık:)

Ben işletmeyi bitirdim aşkımda şansıma mimar:)

• senin şansına imrenmemek elde değil nazar değmesin tahta taş ne varsa vur yanında:D

• Hemen yapim gerçekten,sağol:)

• idealist sayılabilirim :D

1|0
    0|0
    • Yakışır arkadaşıma:)

• inş istediklerin olur hayatta .ve benimde :)))

• İnşallah canım:) Hepimiz dileklerimize kavuşalım...

• günü kurtarmaya calısan hayatlar yasanıyor artık leş

1|0
    0|0
Yükleniyor...