Futboldan ne zaman vazgeçeceksiniz?

Erkekler futbol sevdanız bıktırdı artık ne zaman bitecek bu sevda? Ona verdiğiniz sevgiyi ailenize sevgilinize veya eşinize verseniz daha mutlu olmaz mısınız?

0|0
5|35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Siz dizilere ve evlilik programlarına son verdiğiniz zaman

0|2
    0|0
  • ben gectim sevgilime veriyorum deger

0|0
    0|0
  • Hiç takip etmem sevmem de futbol saçma gelir. Laf olsun diye takım tutarım. Dövüş sporları ilgimi çekiyor.

0|0
    0|0
  • Haftada 1 halı saha maçımız bide haftada 1-2 kez oynan tuttumuz takımın maçları var çokmu bu abartıyonuz ne sanki onu holiganlara söyle bence.

0|0
    0|0
  • seneler evvel bıraktım, artık izlemiyorum, takipte etmiyorum, takımda tutmuyorum, ne olur ne biter onuda bilmiyorum. hangi takımın hangi oyuncusu var, kaç yıldızı var, say desen sayamam.

0|0
    0|0
  • Hic sevmıyorum

0|0
    0|0
  • ... Eve 2 tv. alınız. Eşinizin tuttuğu takım dışında bir takımın maçı olursa O'na yatalım , deyiniz, Seksi futbola tercih ediyorsa yandınız... Ben olsam Milli Maç ve tuttuğum takımın maçı da olsa partnerimden veya karımdan önce yatakta bulurum kendimi...

0|0
    0|0
  • Hayatta futbol izlemem hatta kanal degistiririm

0|0
    0|0
  • Böyle gayet mutluyum.

0|0
    0|0
  • Futboldan vazgeçeriz ama Galatasaraydan asla

0|0
    0|0
  • Sana kim niye futbola önem verdiği kadar önem versin?

0|0
    0|0
  • Futbol bir tutkudur en azından aldatması yok tribi yok fazla üstüne düşünce bir yeri kalkmıyor.

0|0
    0|0
  • Sen makyaj yapmaktan vazgeçer misin? Erkeklerin bu dünyada zevkle yaptığı bir kaç sey var ve bunları kabullenmek bu kadar zor değil. Erkeklerin düşünce yapısı sınırlı. Futbol seks para üçlüsü erkeklerin genel vazgeçilmezi. Bunu değiştirmek çok zor.

0|0
    0|0
    • Ben vazgecerim sıkıntı yok makyajla kapatılacak bir çirkinliğin yok Allaha şükür

• Güzelliğin konusu üzerine yorum yapmak haddime değil. Konu da zaten bu değil. Bence bir erkeğe futboldan vazgeç dememelisin. Hiç anlamazsın bir bakmışsın erkek seni futbola alıştırmış.

• Çok abartıyorlar onu kastediyorum ben

• Vazgecerim sorun yok

0|0
    0|0
  • 25 tane adam bir top peşinde koşar amma top meraklısı insan var Eşinizi takip edin topu deg8l :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sevgilimden daha önemli futbol

0|0
    0|0
  • Taaa 12 13 yaşındayken futbol fanatiği idim şimdi 18 yaşındayım hiç ilgim yok hiç takip etmiyorum takımda tutmuyorum :D

0|0
    0|0
  • Sadece takip ederim. Fanatiklik saçma.

0|0
    0|0
  • futbol sıradanlaştığı zaman yani hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • FUTBOL = ADRENALİN

0|0
    0|0
  • hiç bir zamn

0|0
    0|0
  • Valla ben nefret ediyorum gayet de mutluyum

0|0
    0|0
  • Ben ilgilenmiyorum. Benim ilgi alanım güzel kızlar.

0|0
    0|0
  • Sanırım demek istediğin aşırı fanatizm

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Vazgeclmez

0|0
    0|0
  • Kadınlara büyük saygı duyuyorum ama futbol onlardan daha güzel. -Bilic

0|0
    0|0
  • fenerbahçe maçları da izleniyor ama (-:

0|0
    0|0
  • öldüğümde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkek degilim ama futbol seven bir bayan olarak bu sevda bitmez diyorum :) ama babacigima ve sevdicegime daha cok zaman ayiriyorum :)

0|0
    0|0
  • Hiç birzaman vazgeçmezler

0|0
    0|0
  • Futbol sevmeyen erkek mi olur ayol ben bile seviyorum 😄😄 tabiii aileye en buyuk deger verilmeli

0|1
    0|0
  • Futbolu sevmeyen erkeğe erkek demem

0|0
    0|0
Yükleniyor...