Popo ve basen sorunum var?

Zayifim belim çok ince ama bazen sorunum ve popo sorunum var popom büyük ve sarkik yürürken de yanlardan gözüküyor squat yapiyorum yürüyorum ama lütfen etkili yöntemler varsa bildiğiniz söyleyebilir misiniz şimdiden çok teşekkürler

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Koş. Sıkılaşırsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle plates

0|0
    0|0
    • Ya imkanim yok maalesef sadece evde calisabilirim kendi kendime

• Ebru şallı izle

Erkekler Ne Diyor 7

• P90X programını indir internetten ve videolarda gösterilen şekilde uygula. Evde yapabileceğin en iyi idmanları orada bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Siteye baktim mükemmel ama maalesef indirilmiyormus yine de teşekkürler :))

• Ya çok gulceksin ama anlamadim :D

• Zhehe :) Bbak şimdi, uTorrent adında bir indirme programı var, ilk önce onu indiriyorsun. Sonrasında "p90x torrent download" şeklinde aratınca torrent dosyası şeklinde indirme dosyaları çıkıyor önüne (kickasstorrent. com'dan bulabilirsin kanımca). O dosyalardan birisini indirip tıklayınca program otomatik olarak indirmeyi başlatıyor. İdman programının toplam boyutu 12 GB kadar.. Olmadı bilgisayarla haşır neşir olan bir arkadaşından yardım alabilirsin, o halleder :) Ben faydasını çokça gördüm o idman programının

• Yüzmeyi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hızlı yürü

0|0
    0|0
    • Yürüyorum ama faydali olmuyo

• Ha ha ha çok komiksin ya ciddiyim fikir verin

• Ciddi fikirdi zaten ama , ben öyle kiloda verdim verdirdimde ;)

• Eminsen ve kararliysan yardimci olurum istemeden

0|0
    0|0
  • görmeden bişey diyemeyeceğim

0|0
    0|0
  • 3 aylık squat programları va onun dışında boy ve kg söylersen daha detaylı yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • bakmadan nasıl karar verelim buna

0|0
    0|0
    • Sen hayal et iste illa görmene gerek yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...