PES 2013 Online Delirtici Anlar

Arkadaşlar ödüllü maç geliyor ya yeniliyorumya da önde oluyorum 3-0 2-1 falan maç bitmeden adam kapatıyor ve maçı hükümsüz sayıyor artık PC kasayı camdan dışarıya atıcam onun suçu yok ama hergün biyerlere vurmaktan etrafta eşya kalmayacak yeter ya bıktım usandım bazı maçlar bilerek oyun bana oynatmıyor vurduğum direkten dönüyor kale boş ibra ile vuruorum kale dibi dışarı atıor adam bikere geliyor gol oluyor illa yenilmem için açılmış o maç sanki ben artık online falan oynamıyorum ve birdahada KONAMI satın almayacağım başka oyunlara geçeceğim aklınız varsa sizde almayın bakırköye götürseler şuanda beni yeridir

Güncellemeler:
Sizlerden oynayanlar var mı acaba yaşayanlar bu durumu

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Banada oluyor bazen tüm maç boyunca kaleciyle 100 kere karşı karşıya kalıp kaç tane pozisyon kaçırıyorum adam sadece bir kere gelip atıyor ve yeniyor gelde delirme bıraktım bende oynamayı. :D Ama konami candır.

0|0
    0|0
    • ya aga evet candır falanda yeter artık ya dün de illa maçlarım berabere bitcek bir şekilde 1-1 bitiriyor oyun maçı ya nasıl bişi bu ya :D derecem düşsün diye olmaz ki neler kaçtı neler ikinci yarıya başladım sonra hemen 1 gol attım geri yaslandım top çeviriyim diyorsun benim adam sen istemediğin halde kaptırıyor yanlış yere pas atıyor falan bu kadarı fazla gamepad i kırıcam bigün ya hayırlsıı

• Neti kesiyolar hacım onlar.

• Denedim aynısını bende gene hükmen yenik sayıyorlar başka bişi dönüyor ama ne

Yükleniyor...