Tanıdığınız en farklı kişi nasıldı ya da yaşadığınız en deli aşk?

yani çok farklı kişilikte birinide paylaşabilirsnz..yaşadğnız en farklı aşkıda...

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• zaten aşklar hep yalan dolan

sonu hep acı hüsran

bize her sevdadan geriye kalan sadece

GALATASARAY!

1|0
    0|0
    • Nevizade Geceleri! Ölürüm <3 +++++++++++++++++++++++

• Tarafımca bizzat denenmiştir yok öyle bir dünya :) Tek Aşk Galatasaray.. <3

• her bakış açısına göre harika derecede güzel bir kız,aynı zamanda tam bir İstanbul hanımefendisi,gelenek ve modernitenin kusuruz bir bileşimi, karakterinde yanlış olan çok az şey barındıran, ilk erkeği olduğum ve aşkı tamamen kendisinde yaşadığım,MÜKEMMELE çeyrek kala insan,efsane aşkım..

"Yok mu bir haber alan, yok mu gören?Bu mudur adetin bumudur tören? Yaz ya da söyle, bulamadım böyle, neresi açık adresin neresi yören?"

0|0
    0|0
    • ee noldu o kızaa

• link

burdaki cevabımda, en beter asabiyete sahip olan kişiydi aynı zamanda. artık dengeleyemeyeceğiim bir noktaya kadar getirdi herşeyi, ve malesef,ağlaya ağlaya bırakmak zorunda kaldım..

• Tek bn degil tum mahle taniyordu mahlenin delisini .d

0|0
    0|0
  • benden daha farklı çok az kişi tanıdım onları da önemsemediğim için unuttum.

0|0
    0|0
  • aşk kısmını geçte insan olarak boğaziçi okuyan arkadaşım

0|0
    0|0
  • herkes farklı sonuçta

0|0
    0|0
  • Her insan farkilidir ancak farklilik kisilere baglidir/

Bu bana gore bir sirdir!

0|0
    0|0
  • Sadece bir insan var, kendimden çok ona güvenebiliyorum

0|0
    0|0
  • Tanıdığım herkes birbirinden farklı :)

0|0
    0|0
  • çok farklı kimse yoktu

0|0
    0|0
  • ben hiç deli aşk yaşamadım,çünkü hayatımda akıllı insanların olmasını tercih ediyrum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne fark eder ki artık birbirimizi tanımıyoruz...

0|0
    0|0
  • Tek Aşk BeşiktAŞK!

1|1
    0|0
  • hepsi aynı bok . bütün erkekler aynı .

1|0
    0|1
  • Eski sevgilim deli bir aşıktı..Çok sevmişti beni yani mesafelere bütn olmazlara ragmen adam çabalamıştı ben ayrldım ama ne kötüymüşüm be.. :) Tanıdgm en farklı insan byle tatlı sıcak kanlı sempatik heranı neşeli gülen ve güldürebilen biriydi.. Çooook farklydı...

0|1
    0|0
  • şu an içimde taşıdığım aşk

0|0
    0|0
Yükleniyor...