BİRAZ UZUN AMA; ALLAH RIZASI İÇİN...

Resûlullah (sas) Hazretleri ashabına şöyle buyuruyor:

-Allahü Teâlâ’ya günahsız dille duâ edin! Diyorlar ki:

-Yâ Resûlallah, günahsız dilimiz yoktur, nasıl günahsız dille dua edeceğiz?

Şöyle açıklar günahsız dille dua etmeyi:

-Sizin diliniz kendiniz hakkında günahlıdır, ama başkaları hakkında günahlı değildir.

Öyle olunca siz başkaları hakkında günahsız olan dilinizle dua edin, onlar da sizin hakkınızda günahsız olan dilleriyle dua etsinler. Böylece günahsız ağızlarla birbirinize dua etmiş, makbul duaları almış sayılırsınız…

BENİM ADIM MERVE. VE BU YIL ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEĞİM (3.KEZ) ALLAH RIZASI İÇİN BANA NİYETLENEREK BİR DUA EDER MİSİNİZ? ALLAH(cc) İNŞALLAH SİZİNDE DUALARINIZI KABUL EDER, GÖNLÜNÜZDEKİNİZİ HAKKINIZDA HAYIRLI EYLER.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• ederiz tabi insaallah istedgin bolumu hayirlisiyla kazanirsin

1|0
    0|0
    • amin inşallah. Allah razı olsun

• kazanamazsanda sakin uzulme unutma Allah kullari icin en iyisini hazirlamistir siz bilemezsiniz sen hep hayirlisini iste :)) insaallah kazanirsin

• :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Uni bitirip issizde kala bilirsin buladar cok takma bence uni bitirmenin bir rspirisi kalmadi 2 yiilk okuyp geciste yapabilirsin neyse senin icin dua edecm:)

1|0
    0|0
  • allah gönlünde olan bölümü hayırlıysa nasip etsin ama hayırlı değilse nasip ettiği ile memnun etsin (sende sadece sınav zamanlarında duaya sarılanlardan değilsindir işallah)

1|0
    0|1
    • ben gönlümden geçen herşey için dua ederim sığınacağım Allah tan başka kmsem yok

• hepimizin allahtan başka kimsesi yok hakiki dost olarak

• :D

Soruya bak ya

0|0
    2|1
  • Soru kalkar ama inşallah gönlünce olur herşey

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• hakkında hayırlısı olsun.

1|1
    0|0
  • amin inşallah kazanırsın, çok çalışmalısın

1|0
    0|0
    • öyle tabi tevekkül de önemli :)

• Adascim Allah zihin açikligi verir insallah sana, hakkinda hayirlisi olsun.

1|0
    0|0
  • merve soyadın ne ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...