Sevgilimin davranışları

Sevgilimle 9 aydır birlikteyiz onu çok seviyorum hatta çok aşığım onu sıkmamak için elimden geleni yapıyorum çoğu zaman iyiyiz ama bazen bir anda çok kötü davranmaya başlıyor daha bugün uyumadan önce gayet iyiydik sonra bir anda konuşmalarında bir değişiklik oldu normalde her zaman uyumadan önce seni seviyorum derdi bugün ben uyuyorum iyi geceler dedi benimde cevabım bende seni seviyorum oldu onunsa buna cevabı sağol oldu ona kalbimin kırıldığını açıklarken suscakmışın artık cevabını aldım sonrada ne olduğunu sordum bunada cevabı bişey olmadı artık kes sesini ve lütfen yazma oldu yanlış hiçbirşey yapmadım evimde tek başıma sadece onunla konuşuyordum bunun nedeni ne olabilir ? başka zaman konusunu açtığımda bir şekilde konuyu hemen değiştiriyor lütfen yardımcı olun

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız heyecanını yitirmiş olmalı.. Senin bir davranışına kırıldığını sanmıyorum. Sen sürekli ilgili davranınca aklınca bunalmıştır. Araama sorma mesaj atmam. (Yani arama sorma derkenn bırak ilk mesajı falan o atsın)

Umursamaz ol ve sevdiğini bir müüddet belli etme odun takıl.. Şaşıracaktır.

0|0
    0|0
    • empati yolunu denedım onun gibi davrandım ama sonucu güzel olmadı ayrılmak istedigini soyledı ama 10 dakıka sonra istemedigini pisman oldugunu soyleyıp agladı böyle yaparak kendımden sogutmayı rısk etmek istemiyorum ona böyle davrandıgımda degerinin azaldıgını hıssettıgını soyluyor ve soguk davranıyor hatta boyle davrandıgımda dedigi sey istedgini aldın(sex) şimdide böyle davranıyorsun

• Valla benim arkadaşım var 1.5 seenedir çıkıyorlardı kız onu ilk başlarda seviyordu ama son dönemlerde sıkıldı ve çocuğu değişik bahanelerle bıraktı.. Sevmek diye birşey kalmadı artık. Sevmeseydi bakireliğini neden kaybetsin benimle diyrsunda o işler artık sevgiye aşka bakmıyor.. <işler çok değişti, devir kötü.

• kız gercekten şuan ki gördügümüz kızlardan degil hayatında ben dahil olmak uzere 3ya da 4 kişi ile çıktı onun pesınden 1.5 yıl kostum 1.5 yılın sonunda duygularıma karsılık verdı dudaklarına bir öpücük kondurabılmek 2 ayımı aldı dedigin gibi olsaydı gecmısımdeki kızlar gibi 1 haftamı almazdı bunları yapabılmek

Kızlar Ne Diyor 4

• onun kafasını fene halde karıştıran bişy ya da biri olmuş olabilir. yoksa sağlıklı düşünebilen bir insan, kalbini bu şekilde kıramaz.

0|0
    0|0
    • mesajlaşırkenya da telefonla konusurken boyle davranıyor hep bırlıkteyken melek gibi davranıyor

• sana güvenmemesnin nedeni geçmişte yaşadıklarındandır belkide senin tavırlarındır. bunu çözmek senin elinde. ona tam bir güven aşılanak senin elinde. ama 9 aylık ir ilişki bu. bu saatten sonra güven vermek biraz zor gibi

• güvenini sarsıcak hiçbirşey yapmadım ki ben ona her zaman dürüst oldum her zaman yapmamı istedigi şeyleri yaptım her zaman sozunde durdum asosyal oldum onun için arkadaslarımla ılıskımı kestim

• bilmeden kalbini kırmış olabilirsin veya belki adet falan olmuştur cinleri tepesindedir

0|0
    0|0
    • yok o dönemi geçti ve kalbini kırıcak hiçbirşey yapmadıgıma eminim

• kafasını karıştırcak durumlar olmuş olabilir eski sevgilisi rahatsız ediyor mu kız arkadaşınıya da rahatsız eden belli kişiler var mı etrafında

• bildigim kadarıyla yok oldugundada haber veriyor zaten

• İlgisiz mi davrandın genelde ilgisiz kalınınca yapılan harketler bunlar

0|0
    0|0
    • hayır hatta her zaman ilgili davranıyorum şuana kadar ilgisiz davrandıgım bir durum hiç olmadı hatta bu durumun onu sıktıgını soylemişti birkeresinde

• ilişkiniz sürekli aynı gidiyosa hayallerinden ileriye dönük bişeyler konusup paylaşmıyosanız biyerde bu durumdan sıkılmış sinirlenmiş olabilir

• buluştugunuzda konustunmu hiç bu konuyu illaki kırılmıştır ve söylemiyorsa sana ondan olabiirlir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...