Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz?

Size bir dilek hakkı verilmiş olsaydı ne amaçlar için kullanırdınız? kötü mü iyimi? Ben açıkcası ınsanların benım hakımda ne dusunduklerını ogrenmek isterdim peki ya siz:)

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yetimlerin,öksüzlerin,garibanların ,sevdigi için göz yaşı dökenlerin,eşini kaybetmişlerin,evladını yitirenlerin hiç kimsenin ağlamamasını dilerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Herkesin mutlu olması, kimsenin kimseyle araları ne olursa olsun kötü/bozuk olmamasını dilerdim herhalde.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sağlığım ölene kadar hiç bozulmasın isterdim...

0|0
    0|0
  • Bir dilek hakkım daha olsaydı o dilek hakkımın benden alınmasını isterdim. Kimseden üstün olmak gibi bir amacım dileğim olmadı. Mutlu olmak yetiyor ki bunu da dilemeye gerek yok insanın kendi elinde olan bir şey :)

0|0
    0|0
  • sınırsız dilek hakkı kullanırdım

0|0
    0|0
  • iddia da ılk yarı 1 ıkıncı yarı 2 olan macları ogrenıp boyle 5 maca 100 tl basıp koseyı donmek ısterdım

0|0
    0|0
  • Bi an insanların düşüncelerini okuyabilmek dedim içinden ama... düşünsene herşeyi duyuyosun deliler,hasta ruhlular falan kafayı yer delirirsin ya :D ehmm ben sanırım daha hoş bir hayat isterim

0|0
    0|0
    • istediklerini desinler sen söylemedıkten sonra:D

• Tamam desinler de bunları sürekli olarak duyacaksın sonuçta yani hani dünyada tek değiller git gide insanın içine işler :D

• sonsuz dilek hakkı isterdim onla sonra fakir fukara sevindirirdim. öyle işte takılır gıderdım tamam sakınım.

0|0
    0|0
  • iyi sadık bir eş dünyadaki herşey den daha önemli ve degerli eş arkadaş yodaş sırdaş anne sana bir bebek vermesi evlat vermesi dahasıvar mı?bir dilek bin tane dilege eş deger

0|0
    0|0
  • bazı kansızları yok olması isterdim

şuan içimden öyle sövüyorumki kulağını iyi cınlatıyorum

ALLAH onu bildiği gibi yapsın

0|0
    0|0
  • yaslanmamak hep ayni yasta kalmak isterdim

0|0
    0|0
  • 100 dilek hakkı daha isterdim :)

0|0
    0|0
  • İmlayı unutmayı! :d. Bu sayede sözcüklerin sonu gelmiyecek ve sınırsız dilek hakkım doğacak. :d.

0|0
    0|0
  • daha çok dilek hakkı isterdim :D

0|0
    0|0
  • bazı öğreneceğin şeyler hoşuna gitmeyip seni daha mutsuz edebilirdi ama

0|0
    0|0
  • En sewduklerimin gozunde en sewilesi olmak

0|0
    0|0
  • benden başka herkesin aptal olmasını dilerdim

0|0
    0|0
  • bir dilek daha :DD

0|0
    0|0
  • İnsanlara merhamet vicdan dilerdim

0|0
    0|0
  • aladdinin sihirli lambasını dilerdim sonra istediğim kadar dilek hakkım olurdu

0|0
    0|0
  • 10 sn. sonrasını görmek isterdim

0|0
    0|0
  • Herkesten herşeyden uzakta bir ben bir de Pamuk buralarda.

link

0|0
    0|0
  • öyle bir şans verilmiş olsaydı bizlere ben şahsen ölümü dilerdim,görürdüm ölümü tekrar bu hayata dönerdim:))

0|0
    0|0
  • Bütün müslümanların cennete girmesini.

0|0
    0|0
  • 1 dilek daha dilerdim.

0|0
    0|0
  • Sonsuz dilek hakkı nasıl bir fikir :S :D :S :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sonsuz dilek hakkı isterdim tabii ki:)

0|0
    0|0
  • Sonsuz dilek hakkı geçerli mi?

0|0
    0|0
  • dünyanın her yerinde yoksulluk bitsin derdim.ya da ben zengin olayım yardım edeyim falan fistan :))

0|0
    0|0
  • sonsuza kadar sevdiğim insanların yanımda olmasını dilerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...