Fitnessten anlayan 2 dakikacık baksa?

merhaba arkadaşlar fitnese gidiyodum bıraktım gittiğim zamanlar çok hafif karın kası vardı hoş görünüyodu şimdi tekrar yağ aldım herhalde kas kayboldu acaba kas eridimi yoksa kiloyu geri versem ortaya çıkarmı?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaslar kolay kolay erimez. Şöyle bir örnek verebilirim. Survivor yarışmacıları var. Çok kıt bir beslenme ile yaşıyor olmalarına rağmen bir deri bir kemik, öcü gibi çıkmıyorlar. Ancak karın kaslarının şöyle bir dezavantajı vardır.

Vücudumuzun en çok yağ barındıran bölgelerinden bir tanesi de karın bölgemizdir. Örneğin sen spor yapmış, yağ oranını düşürmüş ve karın kaslarını ortaya çıkarmışsın.

Daha sonra da spora ara verince karın kaslarının "görünürlüğünün" kaybolduğundan şikayetçisin. Bu gayet doğal ve normal bir durumdur. Karın kasları yukarıda bahsettiğim gibi yağlanmaya oldukça müsait bir bölgedir. Tek yapman gereken, spor yapmadığın süre boyunca karın bölgesinde biriken yağları kardiyo, ağırlık çalışmaları vb. yollarla yakmaktır.

Ardından tekrar karın kaslarının göründüğünü fark edeceksin.

1|0
    0|0
    • İşte aradığım cevap çok teşekkür ederim

• Rica ederim. Kafanıza takılan herhangi bir şeyi cevaplamaktan onur duyarım. Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Başarılar.

• ben vücut geliştirmeye gidiyorum;
    bayadan beri spor yapmassan erir gider

1|0
    0|0
    • yapma ya :( bizim hocada kas asla erimez yağ önüne geçer diyodu yinede sorayım dedim zar zor yaptım zaten :(

• hafiften karın kası 4 ayımı aldı kilolu olmadığım halde. tekrar başlamak eziyet :(

• istersen mesaj at bana evdede çalışabilrsin karın kası için sana resimleri falan atayım programı falan herneyse?

• Karın kasları erimez, yağ ile kaplanır çünkü yağlamaya elverişlidir.. Sporun iştah açıcı bir özelliği var ve bıraktığında da bu yeme alışkanlığından feragat edilemediğinden dolayı vücut çabuk yağ bağlar. Evde uygulayabileceğin karın, bacak ve popo idmanları var, onlara bir göz at derim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...