Yakın arkadaşımla aynı kişiden hoşlanıyoruz ne yapmalıyım sizce

okulda yakın arkadaşım bir çocuktan hoşlanıyordu.ama çocuk farklı bölümde okuyor.ama arkadaşım nerdeyse bütün üniversitedeki erkekleri beğeniyor yani tek hoşlandığı kişi bu değil.çocukla arkadaşımın arasını yapmak için çocukla konuşmaya başladım ama arkadaşça.ama bende hoşlanmaya başladım ve o da benden hoşlanıyor gibi.sürekli benimle konuşmaya çalışıyor.sizce ne yapmalıyım arkadaşıma ayarlayıp aradan çekilmelimiyim yoksa oda benden hoşlanıyorsa çıkmalımıyım.söylediğim gibi arkadaşımın en az 3,4 kişi için ne kadar tatlı falan diyor

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bende diyorum Adriana Lima çok hoş diye,ya da Sandra Bullock diye. Bu illada onlarla olmam anlamına gelmez. Arkadaşın senden yardım istemiş, sen tutup arkadaşına kazık atayım mı? atmayayım mı? derdindesin. Tercih senin, arkadaşlık-dostluk-güven-saygı gibi değerler senin için bir anlam ifade etmiyorsa bas üstüne arkadaşının çiğne geç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• iyi olan kazansın dicemde...arkadaşın ikinizin çıktığını görse zaten pek bir kayıp hissetmiyecek baksana geniş kalpli bir arkadaşmış

0|0
    0|0
  • aranızda kura çekin

0|0
    0|0
  • Biri gelir biri gider arkadaşını kaybetme.

0|0
    0|0
  • bence o arkadaşı bırak sen :D

0|0
    0|0
  • rus ruleti oynayın tetiği ilk çeken kazansın

0|0
    0|0
  • Ucunuz biraz vakit gecirin bak bakalim cocugun sana mi ilgisi var yoksa bunlar senin dusuncelerin mi? Ikiniz birbirinizden hoslaniyorsaniz yani durum gercekten bu ise. Arkadasina yol gozukur. Zaten onunda anlayisla karsilayip sevenlerin arasina girmemesi gerekir. Benim sahsi dusuncem bu sekilde!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı durumu bende yaşadım çok kotu bir olay akışına bırak derim eğer arkadaşını gerçekten seviyorsan belli etme bunu ona biraz zamana bırak zaten her erkeği beğenen bir kızsa bir süre sonra vazgeçecektir

0|0
    0|0
    • şimdi başka birisi için diyor ama yinede bana ilerde dermi ben hoşlanıyordum diye

• diyebilir ama belli bir süre sonra başkasından hoşlanacağı için pek sorun olmazmış gibime geliyor

Yükleniyor...