Kafayı yiyorum ağlaya ağlaya :(

ben deli gibi ilgi isteyen bir insanım sevgilimde çok ilgilenir sağolsn şu 2 gündür 1 gün ev sahibi rahatsızlandı nasılbir sevgiyse 24 saat başında bekledi sonraki gün babası geldi görüşmedik bugünde arkadaşının dogum günüymü tüm gün sanayide durdu sinirlerim bozuldu ağlıyorum bide arkadaşının dogum gününü kutluyorlar barda içiyormuş allah aşkına akıl verin ben miyim problem ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen sensin problem. Aşırı ilgi isetği sıkıntıya sebep olur. Onunda bir yaşama alanına ihtiyacı var. Yusufcuk böceği gibi sürekli etrafından dönmesi onu o olmaktan çıkartır. Biraz nefes alabilmesi lazım. Sürekli ilgi isteği, kendine güvensizliğin göstergesidir ayrıca. Bu kadar sıkma, kaybedersin değilse...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu kadarıda fazla bence

0|0
    0|0
  • sen degilsin merak etme

0|0
    0|0
  • belki başka problemleri vardır niye hemen kendinize yoruyorsunuz. bütün kızlar böyle.

0|0
    0|0
  • bence o sana hak ettgnya da senin ona gösterdgn ilgiyi sana göstermyr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı durumdayız. İlgi bekliyorsun bu bir beklenti.. Beklenti ne kadar büyükse hayal kırıklığı o denli büyük oluyor. Ama seven, aşık olan bir erkek sevgilisini herşeyden önde tutar.. Ve seni gerçekten sevseydi sen ilgisizlikten dolayı üzülmezdin çünkü o sana aşık olsaydı beklediğinden de fazla ilgi gösterir, seni mutlu ettmeye gayret ederdi.

0|0
    0|0
  • hayır o problemli nefret ettim adamdan :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...