Siz olsanız elınızdemı tutmak için uğrasırdınız yoksa bırakırmıydınız

tam 1 ay oldu sevdıgım kız sevgılım benım tanıdıgım bır kısıyle daha onceden ılıskısı olmus daha onceden ben bu kıza karşı bişey hissetmiyordum bu cocuk bu kızı ortalığa meze edıyor yapmadıklarını yaptım dıye anlatıyordu kızı uyardım böyle böyle uzak dur ama sevmiyordum sonra buluşmalar yakınlasmalar oldu kıza kaptırdım kendımı 21 yaşındayım cocukta degılız sonucta tam anlamıyla ılk defa asık oldum kız sımdı bu eskı sevgılısı mesaj atıyomus benı unutabılcekmısın yasadıklarımızı onun elını tutabılcekmısın gıbısınden benı bılmemesı gerekıyor karsımdakı kızın ıyılıgı ıcın kız bana hiç iyi biri değilim benden pısmanlık duyucaksın benı sevmıyceksın ılerde dıyor geçmısının onemı olmadıgını soyluyorum ama anlamıyor cocuk rahatsız etmeye devam edıyor aklını karıstıyor herşeyi bir yane bırakıp cocuklamı konussam agzıma gelenı soylesem sonrada kızı bıraksam anlamıs degılım kimseye anlatamıyorum derdımı burda bari yardımcı olun

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Anladığım kadarıyla çocuğun kızı meze ettiği doğru ama olmamış şeyleri de olmuş gibi anlatmamış gibi görünüyor. O kızın derin bir yaşanmamışlığı olmasaydı o çocukla resti çoktan çekmişti. Hatta sana açık açık ben hiç iyi biri değilim bile diyor. Senin için bu problem yoksa sıkıntı da yok zaten, rahatsız eder eder elbet susar. Ama madem kızı benimsedin taşın altına koyacaksın elini, zamanında yaşadıklarınızı ulu orta anlattın artık uzak dur benim sevgilim ben senin yaptığını yapmam ona değer veriyorum diyebilmelisin. Ama tavsiye ettiğim bir ilişki türü değil, sana bir blog yazısı link'i bile yollayabilirim bu yazının üzerine.

0|0
    0|0
    • Kafam o kadar karışıkki işler sarpa sardı kızla ılıskım oldugunu bılınmemesı gerekıyor cocuk kendıne yedıremeyıp terkedılmeyı 1 aydır aklını karıstırmaya calısıyor fazla bısey yasadıklarını sanmıyorum ki yaşasalarda umrumda degıl bu kadar severken. Kıza soruyorum ıpın ucu bana değer ben zaten cogu kısı gozunde kötüyüm iyice kötü olmayım dıyor kızıda çok iyi tanıyorum çok iyi birisi zarar gormesını ıstemıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...