Schalke 04 - Galatasaray maçı yorumları neler?

Maç hakkında yorumlarınız nedir gençler? Ben koyu Galatasaray'lıyım ve turu rahat geçeceğimizi düşünüyorum.

Güncellemeler:
İlk maçla bu maç arasındaki fark baya fazla. İlk maçta Galatasaray çok büyütülerek Schalke çok küçülterek geldi. Bu takımda rahat oynarız havası yaptı ha Hamit'in top direkten dönmeyip gol olsaydı burda çok farklı alacağımıza eminim. En son Gençlerbirliği maçında ne kadar aklımızda burda gibi görünsede Schalke maçındaydı. Kimse kafasını vererek oynadığını zannetmiyorum. Zemin desen bu senenin en büyük rezaleti. O kadar transfer yap zemin yapma. Ha Schalke gelince bu maçta rehavete kapılacak.

0|0
7|41

En İyi Erkek Görüşü

• CL de deplasmanda turu rahat gececıgıne ınanıyorsan futboldan anlamıyorsundemektır , turu gecmemız ıcın oncelıkle takımın her parcasının gorevını tam yapması gerek taktıksel fızıksel ve bıreysel performans olarak en ıyı gununde olmalısın lıgdekı gıbı gol pozısyonuna gırıp becerıksızlık yaparsan affetmezler kevgıre cevırırler gol kacırmak bahane degıl tesellı de olmaz ve hersey yolunda gıder takım olarak cok ıyı bır oyun oynarsa ancak oyle gecerız turu ınsallah da gececegız bu senenın en ıyı oyununu beklıyorum GS dan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• galatasaray zor maçların takımı daha önce real madrid manchester milan gibi takımları yendik schalke yi de yenebiliriz.

1|0
    0|0
    • aynen öyle bugun ırlık olup takımımızın yanında olmalıyız

• galatasarayli degilim ama bu macta galatasaraydan yanayim almanyada yasayan bir gurbetci olarak insallah alirlar maci ..

2|0
    0|0
  • pek sanmıyorum

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum ceyrek finaldeyiz inşallah

2|0
    0|0
  • RE RE RE RA RA RA GALATASARAY GALATASARAY CİMBOMBOM!

2|0
    0|0
  • SCHALKE 2- O 6ALATASARAY...

0|1
    2|0
  • Dünyanın en iyi takımlarından biri Galatasaraydır ve bunu bugün kanıtlayacak inşallah !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Öncelikle Galatasaray'a başarılar diliyorum. Ülkemin takımı dururken de gidip Alman takımını destekleyenler sizlere de ayrıca şaşırıyorum. Herneyse maça gelecek olursak; bu maçta fotvet Huntelaar oynamayacak bildiğim kadarıyla. Schalke her şeyden önce bir Alman takımı, oyundan kopmazlar ve 90 dakika diri kalmayı başarırlar. Galatasaray ise tam tersi. Ekstra işler yapması için yıldızlarına güveniyor. Bence oyun Selçuk İnan üstüne kurulmalı ve eğer koşmayacaksa Sneijder oynatılmamalı. Yana-geriye pas vermesi için transfer edilmedi o oyuncu. Schalke 1 değil 5 adım önde bu maçta ancak yine de Galatasaray'ın da mutlaka söyleyecek bir sözü vardır. Başarılar...

0|0
    0|0
  • Evet hakkaten takımımız için çok zor bir durum kendi sahamızda yenemedik şimdi onların sahasındayız pek birşey ummuyorum ama bakacağız.

0|0
    0|0
  • galatasarayın daha önceki avrupa deneyimleri göz önünde bulundurulursa bir şekilde maçı lehine çevirebilir gibi görünüyor ama bugünkü durumunu dikkate alırsak ne yapacağı belli olmuyor. Ama Fenerbahçeli olarak inşallah bu hafta birlikte turlarız başarılar.

0|0
    0|0
  • Mac ortada kimin kazanacagini macin ilk otuz dakikasi belirler diye düsünüyorum.

0|0
    0|0
  • Keşke bu yorumları yapmadan önce haftasonu B.dortmund macında nasıl oynadıklarını bir izleseydin be yiğen

0|1
    0|0
  • ne diyeyimki elendi bile bence daha oynanmadan bitter bu maç özürdilerimde gs o büyük takımlarla karşılaştırılamaz bile

0|0
    1|0
  • 4 4 2 de gt gelleri iyi yaparsak alırız. Yada Galatasaray gibi oynarsak kazanırız. Defans olmaması gerek sadece hücum etmeliyiz. 8 - 0 da dahi.

0|0
    0|0
  • ilk maçı izlemedin sanırım :D

0|1
    0|0
  • İlk yarı berabere diyorum.

0|0
    0|0
  • GS işi zor bence.. almanları hafife almamak lazım

1|1
    0|0
  • 2-1 biter bu

0|0
    0|0
  • schalke ninne yapacagı hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • Gençlerbirliği maçında çok iyi oynayıp kazanamadıysak bu turu geçeriz diyorum hazır adamların ilk 11'inden 2 oyuncu eksikken turu atlarız demedi demeyin.

0|0
    0|0
  • biz bu turu atlar yolumuza devam ederiz

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olaraktan söylüyorum. Göynümüz galatasaray diyorda zor be hocam.!

1|1
    0|0
  • berabere veya 2-1 schalke

0|0
    0|0
  • Acı acı koyacaklar size.

1|1
    1|2
  • işimiz çok zor. pek umutlu değilim. farfar zaten roket gibi onu tutmak gerekiyor. yenersek galatasaray a yeni bir güç gelir yenilirsek galatasaray çöker

0|0
    0|0
  • Umarım Galatasaray kazanır ama en ufak bir hatayı bile kabul etmeyecek bir maç bu.Kontrolü bırakıp saldırısa Galatasaray hüsran olabilir...

0|0
    0|0
  • Normal şartlarda Galatasaray kazanacaktır. Anormal şartlarda Galatasaray yine kazanacaktır...

0|0
    0|0
  • Fatih Terim in kadro tercihi belirleyici olacak...

0|0
    0|0
  • shalke alır arkadas sen burda yeneme orda nasıl yencen futbol bu ama yanı adamlarda kerız değil

1|0
    0|0
  • 0/2 olur garanti diyorsan da üst olacağı belli.

-İddaa oynayacaklara fikir olsun :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım

Tahmin : Schalke Galibiyeti

0|1
    0|0
  • > Schalke <

1|0
    1|0
  • 2 -0 ev sahibi alır diye düşünüyorum..

0|0
    1|0
  • her sonuca açık ama alcaz bu maçı içimden güçlü bir ses oyledıyor..

0|0
    0|0
  • banko galatasaray evinizi arabanızı satıp basın

0|0
    0|0
  • rahat geçemeyiz alman takımları hep ters bize

0|0
    0|0
  • 3-1 Alırız :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam