"Odun" ama sizin mi, "ince" ama elin mi? :)

Bu sorunun cevabini gercekten merak ediyorum.

Sevdiğiniz insanın tabiri caizse "odun" yani hediye almaktan uzak, ruhunuzu çok anlamayan, jestler yapmayan ama gözü sizden başkasını görmeyen, sizden başkasını sevmemiş ve sevmeyecek olan biri olmasını mı tercih ederdiniz yoksa ince ruhlu, jest üstüne jest yapan ama gözü dışarda olan, size düşkün ama başkalarına da düşkün olma potansiyeli olan biri mi?

Hangisi sizin için daha önemli, ince ruh mu sadakat mi?

0|0
1217

En İyi Erkek Görüşü

• erkek dediğin zamanı geldiğinde odun da olmalı, çiçekte...

erkek dediğin zamanı geldiğinde yemekte yapabilmeli...

erkek dediğin zamanı geldiğinde evi de süpürmeli.

gerektiği yerde espri yapabilmeli,

küçük çocuk gibi davranmalı.

işin özü kendisi asla kısıtlamamalı.

tekrar ediyorum, zamanı geldiğinde ortama uygun davranmalı. ister odun olur ister papatya.

gizli ajan xxx den bildirdi. :)

2|0
    0|0
    • bir de ekleme yapayım. annenizi ne kadar seviyorsanız eşinizi de aynı ölçüde sevin. annenizin beli ağrıyorken temizliği yaptırmazsınız. aynı şey eşinize olduğunda aynı davranış ve değeri gösterin. mutlu evliliğin bir sırrı

• hamdi işte :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• öncelikle kadınya da erkek odun diye tabir edilmesinden rahatsız oluyorum. neden derseniz her hediye almayı bilmeyen odun diye hakarete maruz kalmamalı. eğer uygun ortam ve şartlarda yetişmemişse ve bilgi sahibi değilse elbette olumsuzluklar yaşanır. bu odunluk değil bilgisizlikten kaynaklanır. böylesi bir kişi eğitilebilir. öğrenebilir. ama sadakat öğretilemez. bu insanın vicdanı kalbi ve beyni ile olan bir şey

2|0
    0|0
    • Hakaret olsun diye yazmadim, emin olun. Sizin dediginiz gibi de vardir mutlaka ama bile bile boyle davranan erkeklerde var. Zaten sorum hakaret amacli degil. Sadece ince ruh mu daha onemli yoksa kosulsuz sevgi mi onu gormek istedim :) cevap icin tesekkurler.

• İnce ruh ve sadakat, bende 2si 1 arada,

halen yalnızım, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. :D

1|0
    0|0
  • bizim dükkanda sadece odun var

1|0
    0|0
  • güzel soru gelmiş. benim cevabımdan çok ablaların ne cevap verdiği beni ilgilendirdi soru da :D benim için fark etmez yanımda olsun yeter

1|0
    0|0
  • odunu secerdim

1|0
    0|0
  • :D senin tabirinle ince ruhlu vede sadığımdır benim gibilerde var

sen denk gelmemişsin

1|0
    0|0
    • Denk gelip gelmemekle alakasi yok. Bu sadece bir ornekti. Amacim sadakat mi daha onemli ince ruhluluk mu onu ogrenmekti. Yoksa her turden kadin ve erkek var tabi ki:)

• sadakat ve saygı güven daha önemli ince ruhluluk belki sonradan kazandıra bilirsin bilmiyorum

• ikincisi daha revaç.

1|0
    0|0
  • Ya öyle ya böyle üzülürüm, dertsiz başım der yalnızlığın can sıkıntısıyla uğraşırım.

1|0
    0|0
  • tomruk ...

1|0
    0|0
  • sadik olsun..odun yani

1|0
    0|0
  • Orta kararı yokmu bunun :)

1|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu zaten baştan odundur:) Ama öyle bir kadının eline geçerki ahşap sanatına döner:)

1|0
    0|0
  • Jest yapayım derken bir şipaget bir sol kroşe bir tekme... . Ben fizandayım o yaban elde..

1|0
    0|0
  • Bu iki seçenekten başka erkek yok sanırım?

0|0
    0|0
    • Tum erkeklerin analizini cikarmak gibi bir niyetim olmadi. Sadece boyle iki kisi olsa oncelik hangisi olurdu diye sordum.

• hediye almamak odunluk değildirki..sürekli hediye almak zaten göz boyamaktır..doğum günüya da gönlünü almak için alırsın hediye bu zaten olması gerekendir..ama sürekli hediye alan sevgiliye zatn güven olmaz

1|0
    0|0
    • Surekli hediye almayi kastetmedim ki. Sizin dediginiz gibi gonul alma olayindan bahsediyorum. Onu yapmayanlar da var:)

• ben çok güzel gönül alırım..ama karşımdaki deymeli buna

• Ben "odun ama elin" kategorisine girmek istiyorum.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• nefes alsin panpa.

1|2
    0|0
  • Odun olmayan bana bağlı olanı tercih ederim snn dediklerin uymuyor kriterlere :)

1|0
    0|0
  • inci ruhlu ve şuan benimm :))Ayrıca sadıkta.odun olunca çapkın olmuyor ince ruhlu olunca çapkın oluyor gibi bir görüşe nereden vardınızki

1|0
    0|0
    • Herkes soruyu yanlis anlamis :/ ben sadik olan odundur, ince ruhlu olan capkindir demiyorum. Sadece boyle bir durumla karsilassaniz sadakati mi secerdiniz yoksa ince ruhlulugu mu diyorum. Bi nevi hangi durum daha vazgecilmez diyorum yani :) yoksa ince ruhlu ve sadik da olabilir tabi.

• hımmm...:)o zaman yalnızlığı seçerdim ikisi de olmaz :)))

• ben jest yapanı alıyım dışarda olan gözlerini oymasını bilirim:)

1|0
    0|0
  • Odun olsun benim olsun. Ben onu yontarım nasılsa :)

1|0
    0|0
  • gözü benden başkasını görmeyen, sizden başkasını sevmemiş ve sevmeyecek olan biri olmasını ve ince ruhlu, jest üstüne jest yapan biri olmasını:)

1|0
    0|0
  • odun olsun benim olsun

1|0
    0|0
  • Benim odunum.

1|0
    0|0
  • Hiçbiri benim değil hiçbirini de istemem =))

1|0
    0|0
    • baska turlu erkek profılı yok.o zaman hem cınslerıne yonel. arkadas gayet guzel bır gozlemde bulunmus.erkekler basıt varlıklardır.sadık olanı ılıskıde romantızmden kacar hatta sevdıgını bıle gostermekte zorlanır.ınce ruhlu olan erkek yoktur.sadece bunu karsısındakı kızdan ıstedıgını almak ıcın kullanıyordur.gozlemı yapan arkadasa tam puan benden.

• Keyfimin kahyası mısın arkadaşım saane.

• odun olsun benim olsun

1|0
    0|0
  • Bana duskun olsun, geri kalan herseyi ben hallederim.

1|0
    0|0
  • benim olsun da odun olsa da olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...