Fıtness dan anlayan arkadaşlar bakarmısınız bir çok önemli?

arkadaşlar selam, fıtness a basladım daha öncesınde bir dövüş sporuna gidiyodum 5 yıl kadar gittim, 1yıla yakındır ara vermıştım onu bıraktım sımdı fıtness ıle ugrasıyorum. arkadasım var bıtane, testesteron iğnesi vurulabılecegımı söyledi isimleri şöyleymiş ;
testesterone enante , testesterone propionat. sizce bu iğneleri olsam zararı olurmu? kas gelısımını artırıyomus 5gunde bir ne dersiniz? yardımcı olun lutfen.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Zararı var. Uzun vadede göğüslerinden süt gelebilir, karaciğerin mahvolur, testislerin küçülür.

Bunlar zararlarından sadece bir kaçı. Uzak dur.

0|0
    0|0
    • kardeşim salondakı proflar 5mg vuruyomus arkadas bana 1mg olucagını söledi zaten ben nıyetlı degılım böyle bişeye ama arkadasım da bikaç ay ıcınde vurdurucakmıs harbıden böyle bişe varsa onuda uyarayım ben zatn yapmayı dusunmuyodum. bide buna ek bişe daha sorcam proteın tozu alcam, yanına l carnetine vede cla mı bca mı ne varmıs bunlardan alsam gene zararı olurmu?

• Dediğim gibi Şu an için insanların gözlerinde birer süper kahraman gibi olabilirler ama ilerleyen yaşlarında büyük sıkıntılar çekecekler.

Bir de işin psikolojik boyutu var elbette. Bu ilaçlar çok güçlü ilaçlar oldukları için kas gelişimine verdiği katkı çok büyük. Bu nedenle bir kere kullandıktan sonra bağımlılık yapar, çevrendeki insanların da sana "Ne oldun lan sen öyle manyak büyümüşsün" demesiyle o ilacı hayatta bırakamazsın.

• Kardeşim sen fitness ile mi uğraşıyosun? Ya güzel bir programın varmı? Yeni başladım muay thai yapyodum daha onceden

• Steroid lan tabi zararli kisir olursin

0|0
    0|0
    • steroıdın ıcıne lecarnetıne bca ya da cla mı ne var bu ıkısı de giriyomu?

• Yok onlar suppelement oluyo

• tamam kardeşim eyvalah. benım zaten bunu kullanma gibi bir düşüncem yoktu. arkadaşım da kullanacagını söyledi banada bayagı bı ısrar etti. 2 katına cıkarıyomus gelısımı öyle dedi ama yınede dusunmuyodum burda yorumlarıda görunce ıyıce sogudum asla kullanmam.

• o arkadaşınla arkadaşlığını gözden geçir

0|0
    0|0
    • Dostum salonda ki proflar 5mg vuruyomus bana 1mg vurulacakmis ben yok dedim istersen araştır sen bilirsin dedi bakalım zaten öyle bir düşüncem yok ama zararı yoksa vurdururm

Yükleniyor...