Yüzyüze konuşayım mı? Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba,

Çalıştığım yerde 1 ay önce işe başlayan bir kız var ve o üst katta ben ise alt kattayım devamlı molalarda falan bakıyorum bizimkilerle konuşurken arada baktığımda bana baktığını farkediyorum. birazda bundan cesaret alarak face'te ekledim kabul etmemişya da ben geri almışta olabilirim (telefon azcık sacmaladı 1-2 kişiye arkadaşlık göndermiş falan neyse) red sayarsak. dün göndermiştim bugun red ettiğini sabah gördüm. hiç konuşmadım yüzyüze face'te kabul etseydi ne konuşurdum bilmiyorum. çıkışlarda arkadaşlarla kapı önünde konuşurkende o arkadaşlarını beklerken bana baktığını falan gördüm. durumu biraz aktardım aktarabildiğimce.

şimdi daha önce hiç sevgilim olmadı. ben birazda tek olsun ömürlük olsun kafasında birisiyimdir hatta bütün arkadaşlarım bilir bu kafada olduğumu. tabi birazda çekingen birisiyim. ve kızı geçen gün saç baş dağınık gördüm heralde rahatsızdı biraz yani dedim budur diye. sizce napmalıyım? yüzyüze konuşıyım mı? bugun az daha gidicektim yanına dedim biraz daha bekliyim.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• ya gidip teklif etme hemen. önce tanış. zamanla sohbetini ilerlet. belki istediğin gibi bir kız değil. zaten sana karşı bir meyili varsa terslemez. face durumunu bilemem ama.

0|0
    0|0
    • bende senin gibi düşünüyorum. face'te ekleme nedenimde zaten maksat muhabbet nasıl bir insan olduğu. bende direk sevgilim olsun havasında değilim. ancak muhabbette yok ortada :)

• en azından face'ten eklemeseydim iyiydi :)

• evet eklemeseydin iyiydi ama sonuçta ekledin pişman olmayı bir kenara bırak. güçlü dur kızın karşısında. kararların herkese karşı bile olsa arkasında dur. ekledin gitti bitti. yapacak bir şey yok. önüne bak.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...