Kilo alamıyorum yeri geldiğinde 1 ekmek bile yiyorum?

Ne kadar yemek yesem de gene de kilo alamıyorum spor yapmak için de zamanım yok ne yapmalıyım

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sende benim gibisin. eğer bide sigara kullanıyorsan ne yersen ye boşa gider. ben bir oturuşta 2 3 ekmeği yiyen, 3 tabaktan da aşağı yemek tüketmeyen biriyim :D ama gel görki daha 70 kilodan yukarı çıkamadım boyuma görede çok zayıfım. boy 1.90 bu sırada benim. yani o vücütla alakalı bişey. sigarayı bırakabilirsen ( kullanıyosan eğer) kilo alırsın. ama sigara kullanmıyosan o bünyenle alakalıdır, çabuk yakıyosundur yediğini, hareketlisindirde büyük ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayalimmm :(

0|0
    0|0
    • Hiç hayalini kurma çokta güzel değil :)

• Doya doya pizza yemek istiyorum :( çikolatalı pasta hayalim var :( off off

• Hep ye hep ye o sıkıyor bir oturmaya iki dürüm 3 lahmacun veya bir orta boy pizza duruma göre büyük boyda olabilir ☺☺

• Ne güzel işte çokmu zayıfsın

0|0
    0|0
    • Fotoğraf dan belli olmuyor mu çok ta değil ama zayifım

• Çokta değil ama biraz eksiğim var aşa yukarı 5 veya 6 kilo felan eksiğim var foto dan da belli oluyor

Erkekler Ne Diyor 2

• bende de aynı sorun vardı teyzemin fabrikasında çalıştığı bir ilaç kullanmaya başladım (1. sınıfta 20 kiloydum) kullandıkça yararını gördüm facebook tan yaz bana https://www.facebook.com/mami.kls.55

0|0
    0|0
  • Metobolizman hızlı çalışıyor demekki. Karbonhidrat ağırlıklı yemekler ye

0|0
    0|0
    • Haftanın 5 makarna pilav yiyorum yinede yok

• Bu kadar sana yetmiyor demek ki artırmayı dene. Kalorisi yüksek besinler tüket

• Yakında makarna pilav ağacı çıkacak ☺☺ olmuyor birde her sabah aç karnına pekmez yiyorum iki kaşık

Yükleniyor...