Çocuklarınızdan biri sizin gbi olsa...

soru gayet açık aslında ıleride dogcak evladınızın sevabıyla gunahıyla ıyısıyle kotusuyle senın gbı olmasını ıstermydız.. yanı aslında evlat olrakya da ınsan olrak kendinizi nekdar beyenıosunuz...

Güncellemeler:
arkadaşlar güzel cevaplar geldi saolun..d fakat sızın nasıl oldgnuzu merak edipte yazmadım bu soruyu sadce evlatları oldgnuz kişileri düşünmeniz içindi. cumleten hayırlı geceler...

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu dünya'ya iki tane ben fazla geliriz, aman evladım sakın annene benzeme sen ..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• isterdim...

0|0
    0|0
  • babamla annem hep bizden daha iyi olun derdi..bende cocugumun her açıdan benden daha iyi olmasını isterim..

0|0
    0|0
  • Benim gibi olsa hayal ve hedefleri konusunda inatçı olurdu işte bu yönden bana çekmesi güzel olurdu :) Mühendis olabilir,dil öğrenmeyi,çok gezmeyi ,çok yemeği sevebilir :D Ama benim gibi hırçın olmasını istemezdim.

0|0
    1|1
  • Benim bütün özelliklerime sahip olsun isterdim ne güzel olurdu ya :)

0|1
    0|0
  • Güzel soru..

Ben istemezdim.. Çoğu insana göre iyiyim ama küçüklü büyüklü çok yanlışım oldu..

0|0
    0|0
  • Asla istemezdim :D

0|1
    0|0
  • Çocuğumun asla benim gibi olmasını istemem. Evlat olsam sevilmiyorum çünkü ben.

0|0
    0|0
  • çok safım çocuğum bana çekmesin.

0|0
    0|0
  • Herseyı ile benım gıbı olmasın asla

0|0
    0|0
  • İyi huylara evet kötülere hayır

0|0
    0|0
  • hakkımı yemiyim gerçekten iyiyimdir ama bazen ani agresifliklerm olur o olmsa iyi olur:D

0|0
    0|0
  • benım gıbı olsun ısterdım

0|0
    0|0
  • benim gibi ahlaklı saygılı ve terbiyeli olsun ama benim gibi utangaç olmasını istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle benim gibi hatta daha iyi olucak , aldıgım egitim ve daha fazlası olucak onda en hayırlı,en ahlaklısı olmak zorunda.

0|0
    0|0
  • adam olsun babası gibi eşşek olmasın )

sadece,benim hayatta es geçtğim şeylere geç kalmamasını isterdim. onun dışında tümüyle bütün özellklerimi alabilir.

0|0
    0|0
  • isterdim, hatta mümkün olsa kendimden üç beş tane klonlarım :D

0|0
    0|0
  • isterdim evet :)

0|0
    0|0
  • ben dünyanın 8. harikasıyım :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...