Unutmak İçin Yaptığınız Bişeyvar mı??

Birini hala seviyosanız ama onun sevmedini anlıyosanız sürekli aklınıza geliyosa unutmak için naparsınız yoksa içinizemi atarsınız ya da sevmeye devammı edersiniz ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• birzamansonraadınıbileduyuncatiksintigeliyor

0|0
    0|0
    • işte herkese gelir bana denk gelmez

• tiksinti duymuyom ben ama

• duyarsın duyarsın...sebebine neymiş..nerelere kadar gidilmiş

aynı şeyler hayallerde kurulmuşmu

sabah kalkınca ilk gördüğünü o sanılmışmı

sonra haketmediğin halde...osöylenenler yalan olmuşmu

cehenneme kadar yoluvar umarım benden daha iyisini bulur

Erkekler Ne Diyor 10

• gerçekten seviyorsan unutamazsın ama onsuz yaşamaya alışabilirsin her ne kadar diğer yarın onda kalsada alışıyor insan işte her gün kanayacak değilya buda geçer zaman en iyi laçç

0|0
    0|0
    • gerçekten sewiyorum .s

• ya biz ayrıldık ben kimi sevmeye calıssam onun gibi olmuyor oda artk bitmişse bitmiştir imkansız tekrar olması diyo sevmiyor artık aklıma geliyor ama gördügüm an unutamıyorum :(

• boşuna çırpınma unutamazsın :( demekki senin o yüce tertemşz sevgini hak etmeyen birisini sevmişin yazık olmuşş o sendeki aşka :(

• tecrübeyle sabittir başka biriyle çıkmak digerini unutturur, bazen akla anılar gelir ama sonrasında geçer gider

0|0
    0|0
  • Birsey yapmam cünkü unutamazsin.

0|0
    0|0
  • Özel bir şey yok.

0|0
    0|0
  • onu neden unutmam gerektiği fikrini her zaman beynimin bir kenarında tutarım.

0|0
    0|0
  • başka birini bulacaksın onun yarasına melhem olur zaten dene

0|0
    0|0
  • eti sütlü çikolata :D

0|0
    0|0
  • Kübracım ben unutmak için ben artık lansör alıyorum :) o aklıma gelince hüzünleniyorum direkt mideme vuruyor hapı atıncaa geciyor gibi oluyor :)

0|0
    0|0
    • hahahhahahahahah midede kelebeklenme olursa lansör alın d..d.d.d

• işin cok zor acilen ortam değiştir kendinde radikal değşimler yap yenı hayata başla

0|0
    0|0
    • nasıl işte

• oldumu bir bak

• arkadaşlık isteği yolladım kabul edersen oradan mesaj atabılırız

• Teoman yalan söylemez... Daha kaç vücut gerekli benim seni unutmama...

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yok bir gün geçer

0|0
    0|0
  • Bulunduğun şehri terket ama yanına alma anılarını ..

0|0
    0|0
    • yok bu şehir iyi bu şehirde yasamaya dewam edip yasanılanları unutalm

• Kendine hobi bul. Baska bir ugraş. Mutluluğu sevgilide aşkta aramamaya calıs.Ailen,arkadaşların sana yeter. Böyle düşün birde.Bende sevgilimden ayrıldım fakat arkadaşlarım yanımda ve mutlu etmeye calısıyorlar.O seni sevseydi mutlu ederdi.Böyle düşün ve ondan nefret etmeye calıs.İyi yönlerini değil,kötü yönlerini düşün.Herşeyin hayırlısı. Bir psikolojik yardım alabilirsin.Kitap oku , oyun falan oyna. Dediğim gibi mutluluğu aşkta arama.

0|0
    0|0
  • asla unutamıyacagın için ugraşma tabi bu benim gibi umutsuz vakalarda oluyo genel olarak

0|0
    0|0
  • Onun sevmediğini düşünmeyip ilk önce kendime acı çektirmiyorum.Ancak olmadığını kabullendim en azından ..Üni. okuyorum yoğunum onun yanında ingilizce öğrenmeye başladım.tenis kursuna gidiyorum ayrıca sporada başladım..Kitap okuyorum bolca ..Okul için stajım da var ..Bunlara ondan ayrıldığım için başladım ..Her şerde bir hayır vardır di mi ? İşe yarıyor dene derim

0|0
    0|0
  • Birsey yapamazsın ilacı yok, ben ise sensizcem ağlıyorum her duygusal parça dinledimde hala birbirimizi seviyoruz ama inat gurur yokmu ayrılığa yol acti.. Her defasında aklımda kalbimde her anımda olmuyor onsuz ama mecbur icine atip hayatta tutunacaksın mutluluk roleri oynuyacaksin :)

0|0
    0|0
    • biz ayrıldık uzun zaman görmedik birbirimizi karşılaştık sonra bana hiç bakmadı gözlerini kaçırdı cıktıgımızda diyodu bakamıyorum gözlerine filan sence hala sewiomu

• O zaman bilmem ama ondan sonra senin sevgilin olduysa ve bunu duydusa ondan olabilir artik baskasi donkundu sana (optu, sarildi) onun icin ona ait degilsin ve erkekler istemezler ilk olmak isterler

• Ben ondan önce platonik seviyodum birini bunla karşılıklı oldu sandı heralde ondan bana soguk aaa yeni anladım canım cok saoll :) :)

Yükleniyor...