Spor salonunda hangi alete önem vermeliyim bacaklarım çok kalınn?

Hem alt hem üst bacak aşırı kalın.

Spor salonunda hangi alete önem vermeliyim bacaklarım çok kalınn ?
bir bundan var, diğerlerinin resmini bulamadım. bir tane yüzükoyun yatıp alt bacak çalıştırmak için var, bir tane de kalça sıkılatırma falan var. Programımda bacaklarla ilgili sadece 3 ü var. hangisi iyi?

bir de koşu bandında bir arkadaşım süreyi 45-50 dk tutuyodu ben 20. dkkada iniyodum. farkettim onun bacakları baya inceldi. acaba napsam?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bacakların kalınsa bence bunları çok çalışma. Onun yerine en çok eliptik bisiklet ve koşuya önem ver

0|0
    0|0
    • aa eliptiği unuttum. ama o çok fena yoruyor ya level 1 de bile max 4-5 dk yapabiliyorum

bunlara neden çok çalışmıyım

• Eliptik zordur ama gelişirsin zamanla ben 20 dakika yapıyordum bir ara. Neden kardiyo dersen Çünkü kardiyo kilo verdirir. Ağırlık ise tamam sıkıştırır o yönden faydalıdır ama hacimde kazandırır. Yani sen sadece ağırlık çalışırsan daha çok büyür bacakların

Erkekler Ne Diyor 5

• Bisiklet ve kosuyu tavsiye ediyorum ama kosu bantlarinda degil dizler icin zararli sayilde faln kos ya da belidiyenn yapmis oldugu kosu parkurlarinda agirlik calisiyorken hafif kiloyla setler uzn ve hizli bir sekilde calis
    Kolay gelsin

1|0
    0|0
  • Kilo ver incelir bolgesel yağ yakma yoktur

0|0
    0|0
  • süper salonunda personal trainer yokmu? kendi kafana göre mı çalışıyorsun?

0|0
    0|0
  • Bacakları görebilirmiyim

0|0
    0|0
  • o kadar para veriyorsun hocana soramadın mı akıllı

0|0
    0|0
    • ilgilenmiyo şerefsizler
      bende gıcık oldum sormadım sormam da
      yavsaklar
      gitmiycem ama el mahkum :(