Boyum kısaa napıcam?

18 yaşındayım boyum ayakkabısız 1.69 yüzmeye gitmeyi düşünüyorum bu yaştan sonra yüzme ne kadar uzatır aynı durumda olan 17 yaşına girmesine 3 ay kalan arkadaşım var onun boyuda 1.66 omu daha fazla atar benmi rakam olarak veya normal fikirlerinizi söylermisiniz?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım kız olsan regl den sonra kolay kolay atmazsın derdım.. ben regl olduktan sonra 2 cm tek uzadım.. 15 yasındaydım... erkek kardeşim 18 ıne kadar 1.65 dı. 2 yılda 1.78 oldu... bız onu doktora götürdük... bir demir bul kendını havaya dogru bol bol şınav cek dedı.. yatmadan önce sütlü bal... mümkunse sabahları da.. yogurt peynır ürünleri.. yüzmeye de gıdersen haftada 2 kez.. uzarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Henüz daha gelişim çağındasın, yüzme dediğin gibi bu iş için biçilmiş kaftan. Bol kalsiyum al, kemikler kalsiyum ile beslenirler. Düzenli spor, düzenli uyku, düzenli beslenme. Hepsi birbirine bağlı bunların, bunlardan birisini eksik yaptığında tam doğru sonuç alamazsın.
    Melatonin denen bir hormonumuz var vücudumuzda, bunu iyi araştır. Saatinde uyumanı sağlayacak o araştırma.
    Kim daha çok uzar dersen, ikinizde küçüksünüz olm ne bilim =) genetiğe bakar o iş =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...