Diskoda tanıştığınız biriyle uzun süre çıkarmıydınız ?

Baylar Bayanlar Diskoda tanıştığınız biriyle uzun süre çıkarmıydınız ?

0|0
16|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Büyük ihtimal ismini söylese bile unuturdum diskoya zaten hiç gitmedim ama gitsem de oradan birisini hayatıma sokmazdım herhalde...

0|0
    0|0
  • Neden çıkmasın? Bir erkeğin bir kızı ciddiye alması için saray protokolü mü gerekiyor ?

0|0
    0|1
    • Diskoya giden kızın neresini ciddiye alalım ?

• Sende kur o zaman

• Kurdum, senin öküz gibi davrandığını düşünüyorum.

• neden olmasın ya karaktere bağlı uyumluysa uzun olur uyumsuzsa kısa süreli :)

0|1
    0|0
  • cıkmam genelde gecıcı olur

0|0
    0|1
  • Oraya gidip de oradaki insani kucumseyip isim olmaz diyorsunuz ya, garipsiniz:) ordakiler de sizi bekliyordu. Askin nerden cikacagi belli olmaz beyler bayanlar. Ne oraya giden herkes namussuzdur ne de gitmeyen namusludur. Boyle bisey yok.

Tabi ki once guvenip guvenemeyecegime bakarim. Ama asla diskoda tanistim kesin yalanci onyargisi tasimam.

0|0
    0|0
  • internetten tanısan bay ve bayan evleniyosa diskodan tanıstıgın bırıylede evlenilebilir gönül işte...

0|0
    0|0
  • o tarz mekanlara gitmiyorum , fakat gittim diyelim ki oradan birisiyle sevgili olmayı bırak konuşmam bile

0|0
    0|0
  • o tip yerlerde takılmıyorum

0|0
    0|0
  • discoya gitmem gidersem birinin doğum günü ya da bir tanıdğın düğün gecesi giderim onun haricinde gitmem ve discoda kimseyle tanışmam işim olmaz

0|0
    0|0
  • Neden olmasın, disko diyorsun randevuevi değil ya...

0|0
    0|0
  • Doğama aykırı.

0|0
    1|0
  • gtmem.çıkmam

0|0
    0|0
  • Hic gitmem oraya ne tipler gider bilmem

0|0
    0|0
  • Discoya gıtmıyorum.