Arkadaşlar bıktım her gün annem babam kavga ediyor!

Arkadaşlar vallaha hayatımdan bıktım hergün annem babam kavga ediyor nedenide şu eve annemin kardeşleri veya babası annesi gelemezmiş,ara sıra ugruyorlar bugünde ugradılar diye yine kavga yine kavga babamı geçdim annemdende geçdim ayrı bir evim olsa birdaha beni göremezler ciddiyim,birbirleribimi yiyolar hiç umrumda degil 10 yıldır ben bunların kavgalarını görüyorum pskolojim bozuldu,alahh belamı versinde ölüyüm gidiyim kurtuluyum benim pislik ailemden ne yapmam lazım?

Güncellemeler:
Konu şu eskiden annemin annesi gilin evleri yıkılmış babannemde altın vermiş evlerini yaptırmişlar sonra babam altınları istemiş inkar gelmiş hay altınınnıda geleceginide bu yüzden böyle kavgalı arkadaşlar konu bu anneannem gil her gedigikerinde hirsız lar geldi flan diyip canımı sıkıyor bir gün babamı karşıma aldım söyledim yani baba sen ne utanmazsın dedim yani o kadar malın var hala altın hala altın dedim yani,mezaramı götürecem sana klacak dedi bende dedim yyani snin malında sana kalsın ddm

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle Allah yardımcın olsun.. Gerçekten zor bir durum.. Ruhsal olarakta çökersin zamanla..Ortayı bulmayı oturup konuşmayı hiç denedin mi? Ya da ne biliym oturup şöyle ailece bir araya gelip asıl sorunu belirleyip çözüm bulmaya yanaşanın daolması gerek.. bu tek taraflı olan bişey olmaz.. bir konuşmayı dene onlarla.. Eminim Alllah'ın iznyle herşey çok daha güzel olucak.. Lütfen olumlu düşün..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• belki babanın kardeşleri önceden annene kötü bir şey yapmışlardır ,annen onları sevmiyordur evinde görmek istemiyordur onun için kavga ediyordur ? ayrıca 'benim pislik ailem' demen bana nankörlük gibi geliyor ne olursa olsun onlar senin annen baban sırf kavga ediyorlar diye onlara böyle kötü laflarda bulunmamalısın. ne yapman konusuna gelince aileni sevmeyi öğrenebilirsin

0|1
    0|0
  • onlarda birbirinden bıkmışlar bence

0|0
    0|0
  • Annenin ailesi neden gelmesi yasakmi,bende olsam kavga cikartirdim,ne demek gelemez..Annene uzuldum dogrusu..

Senin yapacagin,onlarin kavga aninda onlara buyuyun artik demek olmali..cocuk gibi bole konularda kavga edilmezki

0|1
    0|0
    • Konu şu eskiden annemin annesi gilin evleri yıkılmış babannemde altın vermiş evlerini yaptırmişlar sonra babam altınları istemiş inkar gelmiş hay altınınnıda geleceginide bu yüzden böyle kavgalı

• Anladim ama yinede yanlis,burda ezilen annen oluo,onada yazik ama değilmi,onun bunda ne gunahi varda kavga cikartilio

• 10 yıldır aynı durumdayım,daha öncesinde de böylelerdi ama küçüktüm farkında değildim.Artık sadece sabrediyorum.

0|1
    0|0
  • ben de kalabilirsin

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...