Alınmış Kaş Nasıl Gizlenir

Bir erkeğim ve kaşlarımın ortasını aldırıyorum ama bu durumdan da utanıyorum. Ne zaman kıl tüy mevzusu açılsa o ortamı terk ederim, sanki o mevzunun ucu benim kaşlara gelcek gibi düşünüyorum. Sanki herkes bana bakıyormuş gibi geliyo.

Acaba ben kaşlarımın ortasını aldırdığımı nasıl gizleyebilirim?

Güncellemeler:
herkes sıkıntı değil, iyi hoş diyo, bir bayanın kaşınn ortasını aldıran erkeğe bakışı nasıl olur?Sevgiliniz aldırsa ne düşünürsünüz? (bi ara eski sevgilim alıyodu )

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• utanılıcak bırsey yok bakım yalnız kadınlara mı mahsus

0|1
    0|0
    • kişisel bir bakımda erkekte hoş bişey değil gibi sanki

• :D şu psikolojiyle güldürden ya +1

• bosa sıkıntı yapıyonn asıl o tek kasınla gulunc olursun

Kızlar Ne Diyor 15

• ne var ya bunda benim kuzenmde aldırıyor

0|0
    1|0
  • Bu utanilacak bisey değil ki rahat ol bence gizleyemezsin çünkü... benim ailemdeki bütün erkekler aliyo kasinin ortasini üstelik basida babam çekiyo görseline verdigin önemdir bu...

0|0
    1|0
  • bir kere doğru olan da erkek olsan bile eğer kaşının ortası çok fazla ise almak değil midir ?

böyle bir şeyden utanacağından daha çok gurur duymalısın bakım sadece bayanlara mahsus olan bir olay değildir.

tek kaş mı gezeceksin ya da ortasını aldığın için erkekliğin filan mı bozulacağını düşünüyorsun ? erkeklik tek kaş almakla bozulacak olsaydı.. bu tarz düşünceleri bırakın artık

0|0
    1|0
    • ben de doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum ama bunun da belli olmasını istemiyorum, bu durum bayanlar için normal, sıradan bişey ama erkekler için böyle değil gibi sanki pf

• kaşlarının yapısı nasıl ? kalın mı yoksa ince mi ?

• gızlenmez bellı olur her sekıldede ayıp degılkı cok asırı varsa kasın

0|0
    1|0
  • tek kas kro gbı bı goruntu oluyo gizleme ne var bunda anlasılıyo zaten

0|0
    0|0
  • Neden gizleyesin. Keşke hepsi bunu yapsa.

0|0
    0|0
  • Gizlemene gerek yok utanılacak bişey yapmıyosun ha bayan kaşı gibi ipinceyse haklısın ama sadece ortasını ve alınması gerektiği için alıyosan utanmana gerek yok zaten alıyosun diye dalga geçenler olursa o onların cahilliği..

0|0
    0|0
  • Yoo bence benim sevgilim gerekiyosa alsın yanii almazsa kızarım hatta ben aldırmıştım sevgiliminkini kalındı benim için aldıı.

0|0
    1|0
  • Gizlemene gerek yok.

0|0
    1|0
  • tekkaş gezmenden iyidir ya salla.

0|0
    1|0
  • Martı kaş olmaktan iyidir dude.

0|0
    0|0
  • aldırdığın belli olmaz ki hem kaşlarının ortasını aldırmak ayıp değil millet önce kendine baksın

0|0
    1|0
  • kardeşim hiç hoşbir bakış açısı olmaz yani kalında olsa çatmada olsa erkeğe yakışmıyor

0|0
    0|1
    • kaş almak

• çekip çekmemesi değil niye zoruna gidiyor anlamadım kendi fikrim bu öylelerine erkek demem

• zoruma gittiği felan yok, bende kendi muakememi yapıyorum

• ortasını aldırman cok normal tümden aldıranlar var

0|0
    0|0
  • Pudra sür.

0|0
    1|0
    • çok açık renkli olmaz mı?

• pudra sürerse çok belli olur pudra kullandığı bütün herkes dalga geçer

• sadece orasına sürecek.

Erkekler Ne Diyor 2

• Gizliyemezsin ama bence utanmaya da çekinme böyle şeyler normal tek kaş gezmekten iyidir :)

0|0
    1|0
  • Sıkıntı yapma böyle seyleri, kıl senin tüy senin millete ne :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...