Acaba nikah ne zaman nerde olsa?

Acaba nikah ne zaman nerde olsa ? siz olsanız nerde ve nezaman yapardınız nikahınızı????

kınaya yakın zamanda yada kına gecesinde nikah olsa sizce nasıl olur yada düğün günü evlendirme dairesinde veya düğünün olacağı mekanda? siz olsanız nasıl düşünürdünüz?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Eğer düğün yapacaksam düğünde kıyılsın isterim.Nikah olmayınca düğünler bana çok anlamsız geliyor.Düğün yapmayacaksak yer o kadar da önemli değil.Akrabalarımın olduğu yerde olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben öldükten sonra benden ırakta:DD

0|0
    0|0
  • Kınanın ertesi gün nikah yapılır , nerede olduğu ailelere bağlı .

0|0
    0|0
  • Tabiki burda. link

0|0
    0|0
  • benim ablamda yakinda sozleniyor onun ıçın az çok fıkrım var bır aya gelıp konuşun bence butcenıze neyse ona gore yer bulun bız oyle yapıcaz sanırım.

0|0
    0|0
  • düğün günü, düğünün olduğu mekanda.

0|0
    0|0
  • Kına gecesinden sonra nikah yapılmıyormu

0|0
    0|0
  • tuz gölü ve ya pamuk kale de olacak ama pamukkale zor diyorlar onun için bi tekne deolabilir

0|0
    0|0
  • Bence gökyüzünde kıyılmalı bacım.Yada yüksek bir ağacın tepesinde.

0|0
    0|0
    • ayyy ne güzell ama anca gökyuzu hayal olur bugun gelinli satın alcaksınz dedimde yüzü düştü somurttu yani :/

• Hani şu bel kısmını ince göstermesi için takılan korse gibi bir parçası varya oradan battı.

• o zararlı işte

Kızlar Ne Diyor 8

• sadece nikah istediğim için sorun ortadan kalktı benim için düğün ıvır zıvır istemiyor canım hiçbişey

0|0
    0|0
  • bir yanı denız kenarı bır yanı kır olan bır yerde kıyılmalı kır düğünü ıstıyorum mesela kadıkoy moda denız kulubu tam ıstedıgım gıbı bır yer bır yanı denız bır yanı kır düğünü ne zaman kıyılmalı derken_?bır ınsanı omrunun sonuna kadar suphen olmadan sevebılecegını dusunulen an ıkı tarafta bunu dusunuyorsa evlılık olur zaten

0|0
    0|0
  • ah ah bende bi tek nikah olsa sapkami göge atcam:D ama normalde zaman varsa ayarlanabiliyosaniz kinadan önce yani bir kac gün önce yapilmasi mantikli bence önce resmi nikah ayni günün aksamida dini nikah

0|0
    0|0
  • bence kina gecesinden bir hafta önce, yada imkan varsa, kina gecesinden bir gün önce.

0|0
    0|0
  • bence nikah kiina gecesinden bir hafta önce , yada imkan varsa kina gecesinden bir gün önce.

0|0
    0|0
  • Dugun gunu dugunde salonda nikah

0|0
    0|0
  • Ben bilmem beyim bilir.

0|0
    0|0
  • Kına ve düğün sevmiyorum. Nikah kafi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...