Spor salonunda herkesin çıplak duş aldığı doğru mu?

herkez bir odada çıplak duş aldığı ve birirlerinin yanında çıplak olarak saçlarına fön çekmesi, erkeklerinde çıplak birbirlerinin yanında duş alması doğrumu? abim benimle dalgamı geçiyor yoksa

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Muhtemelen öyle, spor salonlarında aynen mağzaların soyunma kabinleri gibi yanyana ve perdesi bulunan duş kabinleri vardır. Tabi ergenlik ve post-ergenlik dönemlerinde birbirinin perdesini açmak, tırmanıp yukardan bakmak gibi şakalaşmalar olur. Ancak erkekler genelde bedenlerinin teşhir etmekten çok hoşlanmazlar. Denize gittiklerinde slip mayo yerine kahir ekseriyetin şort giymesi de bu yüzdendir.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna göre değişir bu. Benim gittiğimde çırılçıplak bir durum yok, ama don, peştamal, havlu, üzerini değişirken oturur vaziyette hafiten herşeyi sıyıranlar var, normal :) Duş kabinleri ayrı ve buzlu camlı da tabi ki çırılçıplak duş alıyoruz, donla duş mu alınır!

Yurtdışında ortak alanda da çırılçıplak olunuyor diye biliyorum.

Hatta Nouma "Türkiye'de oyuncular mayoyla duş alıyor vs" gibi birşey söylemişti :) Hoş Nouma ile yan yana duş almak istemezdim.

0|0
    0|0
  • ben bir antrenör olarak söyluyorum duş alınır çıplak olarak ayrı ayrı duşluklarda herkes kurulanır havlusu ile malum yerleri orterya da bornozunu giyer ve giyinir hani bazı fırlamalar oluyor iç çamaşırı ile gezen fakat çıplak konusu biraz atmasyon olmuş sallamış

0|0
    0|0
  • turkiyede oyle degil ... iç çamaşırı ile olabilir en azından erkeklerde oyle ... cıplak oldugunu hic duymadım.. abin keklemiş seni salona mı gitcen .. korkutmak istemis olabilir :)

0|0
    0|0
  • çıp duş alınır zatende yani kıyafetle nasıl alcan :) , ama duşa kabinden havluyla çıkarsın ama başka yerin meshepi geniş olabilir bilemem :)ya da masör salonu isede buda olabilir :):)

0|0
    0|0
  • yolunu sittimin abileri hiç mi değişmezler ya

herkesin abisi mi böyle tarrak kafalı olmak zorunda arkadaş

0|1
    0|0
  • abin baya bir gülmüştür

0|0
    0|0
  • Tassak gecmis senle

0|0
    0|0
  • yok erkeklerin örme kılıfları var onu takıyolar görülmesin diye onun dışında bişey yok sdsadflşkslşfkdslşg yav yok öyle bişey hele türkiyede asla abin bildigin keklemiş seni :))

0|0
    0|0
  • Hayır, yanlış.

1|0
    0|0
  • Doğru söylemiş ama buzlu badem bölümünü söylemeyi unutmuş arkadaşın :)

0|0
    0|0
  • herkesn kabini var..

1|0
    1|0
  • öyle şey mi olur? en azından bir şort vardır

0|0
    0|0
  • ooo aletimizle dambılları kaldırdıktan sonra duşa girince onları öpücüklerimizle ödüllendiriyoruz

0|0
    0|0
  • Abin seninle dalga geçiyor heralde ben böyle birşey görmedim :)

0|0
    0|0
  • duş çıplak alınır ama öyle herkes bir yerde falan değil

0|0
    0|0
  • Abin Resmen seni keklemiş...:)

0|0
    0|0
  • Abin seni kekmis

0|0
    0|0
  • Bizim salonda kadın erkek karışık ve çıplak

0|0
    0|0
  • Hiç güleceğim yoktu :)

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Abin yollu.

0|0
    0|0
  • doğru ben arkadaşlarla 5 kişi alıyoruz biri benim sırtımı lifliyor biri sıcak su döküyor felan acayip bir fantezi

0|1
    0|0
  • çok film izliyor onlar

1|0
    0|0
  • Sana yanlış bilgi vermişler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır. Bi tane de iyi bir duşa rastladın mı de, spor salonunun birinde? Hepsi leş, hepsi pislik, hepsi lağım gibi. WC olarak belki kullanılır ama yine hijyenik değil. Spor salonlarında duş alınmaz, çok bakteriyel ortamlar. Abin seninle dalga geçmiş, filmlerde gördüğünü ne kadar benimsediği test etmiş.

0|0
    0|0
  • bu ne ya bu katogoride bile çıplaklıkla cinsellikle ilgili sorular var:))ne açsınız ya cinselliğe:)allah doyursun hepinizi:))

0|2
    0|0
  • sdaxgfasgfxas (=

Yok be, n' alaka?

Abin seni yemiş, çıtır çıtır..

1|0
    0|1
  • of saçmalama.

0|0
    0|0
  • bence dalga geçiyor ama duş aldıkları doğru.

0|0
    0|0
  • bence dalga geçiyor ama duş aldıkları doğru.

0|0
    0|0
  • Evet çıplak duş alınıyor.

1|0
    0|0
  • sadece külotlu kalıyor çoğu, çok iğrenc ama ben bikini giyiyorum, bazıların göğüsleri sarkık sarkık ıyy

1|0
    0|0
Yükleniyor...