Gerçekten bilgisi olanlar gelsin?

167 boyunda 67 kiloyum 59a düşmüştüm gecen yaz yine kilo aldım. 55 olmak istiyorum ama beceremiyorum. Leslie diye bir abla var onu yapıyorum ara ara ama midem büyüdüğü için sporlada daha cok yiyorum bir süre sonra sıkılıp bırakıyorum kilo alıyorum. Sorum şu spor yapmadan verebilir miyim? Yani vücudum alışmış mıdır buna sizce önce yeme düzenimi yerine getirip başlamam doğru değil mi? Spor yapıp yiyince bir anlamı kalmıyor çünkü. Gün içinde dışarı çıktıgımda yürüyen bir insanım zaten. Az yiyerek 60a düşüp spora mı başlasam? KAFAMDA DELİ SORULAR!

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• telefondan diyetkolik uygulamasını indir. ilk gün ücretsiz sonrasında aylık 30 tl, hacettepe'nin diyetisyenleri tarafından hazırlanmış bir program aynı zamanda hocaların kendisine de mail atabiliyorsun ve 2-3 içinde sana geri dönüş yapıyorlar, aynı zamanda hacettepe diyetisyenlik türkiyenin en iyilerinden biri ve meclisin beslenme programını hacettepenin hocaları hazırlıyor. buradaki kulaktan dolma bilgilerle gelip yorum atanlar ya da 3-5 blog okumuş ya da kendince diyet türetip kendisinde faydası olmuş insanlardan ziyade dediğim yöntem daha çok işine yarayacaktır

0|0
    0|0
  • Sporsuz olmaz yiyosun olabilr ama ekmek yeme ara ogunler iyi sec meyve olur yogur olur vede ogunlerin duzgun yap spor yapdan kilo versen bile sarkar her yerin bu sefr sporla bile duzelemzsin spor sart ayni anda

0|0
    0|0
    • Ama sporda devamlılık isteyen bir şey ve ben üniversite öğrencisiyim zaten yapamıyorumda düzenli olarak benim sporsuz 7 kilo vermem gerek 1 ayda daha. Zaten kan haplarıyla lisede 95e kadar çıkıp 70e düşmüş insanım ama artık kendime inancım kalmadı sporda yapmak istemiyorum okulda yapamıyorum çünkü yurtta kalıyorum akşamları sadece çorba içmeyi düşünüyorum

• Sagliksiz bisey olur bence cnku vucudun sarkar ilerde cok rahatsiz edici goruntuler olusur vucunda erken yasta sarkarsin yani corba tekte biseye yaramz dedigim gbi aksam yemegin vakitlce ye gece yemek yeme ama sporsuz zor okulun spor salon vardir oraya takil arada

• sporu zaten seviyorum ama şu ara zaten iştahım açık ve sporla bunu daha da tutamıyorum bu yüzden mide mi küçültene kadar ve yemek düzeni oturtana kadar bırakacagım diyorum azcık heveslendireydiniz be tüm hevesimi kırdınız abiler :(

Kızlar Ne Diyor 1

• spor yap

0|0
    0|0
    • Daha çok yiyorum bir anlamı kalmıyor 😭

Yükleniyor...