Üniversite-Sınıf vs vs vs

Sınıftakilerle aramın iyi olması için napabilirim sizce? Üniversiteye bu yıl geçtim.Herkes tanımadan önce itici diyor ama tanıdıktan sonra çok iyi anlaşıyoruz.Şu an sınıftaki kızlarla aram iyi değil bu durumda rahatsız olmaya başladım.Normalde takmadığım bir şeydir ama artık umursamak zorunda kaldım.Öneriniz varsa lütfen yardımcı olur musunuz :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Herkesle iyi olmak gibi bir kaygının olması yanlış.. Bir arkadaşın olsun yeter

1|0
    0|0
    • herkesle iyi olmak istemiyorum.beni yanlış tanıyorlar.

• BÜTÜN SINIF MI

• 1 erkek arkadaşım hariç.. o yetiyor tabi ama beni olduğum gibi tanımadıkları için sorun ediyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• herkes üzerine geliyorsa ters şeritte giden sen olabilirsin kendini bir gözden geçir empati kur

0|0
    0|0
    • tanımayanlar itici diyor.aynı kişiler tanıdıktan sonra haksızlık ettiğini düşünüyor.yani gülümsüyorum günaydın filan diyorum..

• hee anladım.kusura bakma ben de doldum bu konuda :D

• anlıyorum seni

Kızlar Ne Diyor 2

• Az olsun öz olsun..Sen kendini anlatmak istesen de insanlar işlerine geldiği gibi anlıyor zaten, takma.

1|0
    0|0
  • sınıfta pek bı sevilen tip degilim :D inan bundan cok memnunum. arkds grubum 8-9 ksı ve 50 kişilik sınvta 40kişi hemen hmen benı yanls tanır. hc bunu dert etme

1|0
    0|0
Yükleniyor...