Bunları söyleyen biri gerçekkten seviyor mudur?

Arkadaşlar bu yazı erkek arkadaşıma ait. Erkek arkadaşım dediysem de dostum yani.. Ben buna hep trip atıyorum kıskanıyorum falan. Bugün de aynı şey oldu. Trip atıyordum ;

"sevinmedim ama üzülmedimde

4 veya 5 aydır tanışıyoruz daha önce sana hiç bu kdr sert konuştuğumu gördün mü

bunu buraya kadr sen getirdin

aramızda hiç bir sorun yokken sen hergün sorun yarattın ben dayandım sabrettim ama sen herzaman ki gibi yine devam ediyosun şu huylarına ben bu kadar trip veya naz çekmezdim seni cidden sevdiğim için bu kdr uzun zamandır konuşuyoruz ben toparlamasaydım alttan almasaydım

şimdi biz die bişey yoktu

bana hergün haksızlık etmekten bıkmadın

ama k.b ben bıktım" dedi.. Özelllikle şu bölüm; " bu kadar trip veya naz çekmezdim seni cidden sevdiğim için bu kdr uzun zamandır konuşuyoruz"...

Bu mesaj bana değer verdiğini gösteriyormu? Beni gerçketen seviyormudur?

Arkasından bende; "Görüşmeyelim o zaman bir daha. Yıpranma..." dedimm... "tuba Şu ano kdr sinirliyim ki Şu ankonuşmak istemiyorum daha fazla

sonra görüşürüz

görüşürüz

görüşürüz..." dedi...

Güncellemeler:
Arkadaşlar trip atmakta haklıydım bugün çünkü ben yaşadığım şehirden gidicektim ama o neredeyse tınlamadı bile. Ben onun beni sevdiğini biliyorumm ama kendimce abartmışım diye düşündüm ve kalbim kırılldı aslında bugün ona da trip atmadım kendisi patlama yaşadı.. Ama görüşmyelim o zaman diyorum. Tamam diyemiyor hala kaybetmekten korkuyor..
Beni kardeş olarak görüyor. %100 eminim artık.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ks. bakma aptallık etmişsin. benim başıma da aynı şeyler geldi bir kızı gerçekten sevdiğim için herşeyine katlandım ama sonrası çekilmiyo bir yerde patlıyo doğal olarak. o çocuk seni gerçekten seviyo ama malesef kaybettin onu.

1|0
    0|0
    • Ya "Görüşmeyelim o zaman bir daha. Yıpranma..." dedimm... "tuba Şu ano kdr sinirliyim ki Şu ankonuşmak istemiyorum daha fazla

sonra görüşürüz" diyor. Tamam bile demiyor hala kaybetmekten korkuyor belli..

• seeni bir eklesem ordan konuşsak ?

• olur ekle bakalım

Erkekler Ne Diyor 4

• gerçek sevgi gerçek aşk kelimelere dökülemeyecek kadar saf olduğundan anlatması imkansızdır bazen gözlerinde görürsün bazen o kadar derindedir ki görebilmek için gözlerinden yüreğine akman gerekebilir gözlerinle...anlatamazsın aşkı kelimelerle sığmaz sığdıramazsın çünkü öyle bişey ki afallatır sanki konuşmayı çözememiş bebek gibi bişeyler söylemeye çalışırsın ama söyleyemessin işte aşk öyle bişey...biraz senin gözünü boyamak için öyledemiş san a triplerini çekiyorum sevmesem çekımezdim aşık adam bunları söylemez tripte çeker nazda çeker acını mutluluğunu herşeyini paylaşır

1|0
    0|0
    • Tanıştığımız günden beri en saçma triplerimi çekiyor ama..

• Nasıl yani?

Benim demek istediğim herşeyime katlanmak zrunda değil sevgili değiliz demek istiyorum.. Sen farlı bir durummu sezdin?

• yani burda yazdıklarından farklı bir durum sezdim doğrudur ;) zaten siz diye bişey yok ki sadece dostsunuz bu kadar yani

• kaybedersin inşallah başka da birşey demem.

seni seven birini kaybedersin. aptalsınız kızım siz bütün hepiniz.

1|0
    0|0
    • Niye beddua okuyorsun ki, ben anlamsız atmadım bu tribi. Gerçekten kırdı beni..

• senin sandığın gibi seni sevmiyo açık açık belli bu

1|0
    0|0
  • ayrılırken bile trip atmışsın. kurtulmuş çocuk senden. seni seviyomuş ama sen onu haketmiyosun

1|0
    0|0
    • Herşey bitmedi. Görüşmeyelim o zaman dedim. O zaman bile ccevap vermedii.. Demekki hala beni kaybetmek istemiyor..

• Peki sen onun beni sevdiğini gerçekten düşünüyrmusun?

• tam sevmekmidir onu bilemem ama bişeyler hissettiği kesin. yoksa bu kadar katlanmazdı

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır cicim, seni o istediğin anlamda sevmiyor...

1|0
    0|0
    • Nerden anladın..

• Amaa aylardırr enn saçma tribimi bile çekiyor.. Herkes ; "Ben olsm tekmeyi basmıştım" dedi. Ne kadar sevsede bir yerde yorar artık adamı ha? :S

• Yani tabiki e madem sen özeleştirini yaptın o zaman sorun yok... Hatanın kendinde olduğuna eminsen bize laf düşmez artık.

Yükleniyor...