Erkeklerin küpe takmasını kaş aldırmasını vb şeyleri nasıl karşılıyorsunuz ?

Merhaba arkadaşlar sorum çok basit erkeklerin küpe takmasını kaş aldırmasını vb şeyleri nasıl karşılıyorsunuz ?

0|0
20|14

En İyi Kız Görüşü

• Küpe yakışıyor bazılarına ama yinede erkekte görmek istemem .Kaş aldırma olayı feci zaten :)

0|0
    0|0
    • Evet bende küpeyi yakışana yakıştırıyorum ama kaş aldırmak yüzde kadınsı bir görüntü bırakıyor :)

• Belki ortasını alır kötü durduğu için ,onu desteklerim bile ama inceltme ,kaş kaldırma olayı vs miğde bulandırıcı

• Aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 14

• 0|0
    1|0
  • Kaş aldırması normal ben aldırmıyorum ama bence normal birşey bakımlı erkekler denir onlara.

0|0
    0|0
    • Tamam aldırlabilir ama çok çok gerekliyse bence bir erkek keyif için kaş aldırmamalıdır.

• Keyif değil zaten gereklilik olarak.

• Artık gözüm alıştı, ben bu dediklerini yapmayı düşünmüyorum ama anlayışla karşılıyorum.

0|0
    0|0
  • evet Bakıyorum kendime.Problemi olan gelsin.

0|0
    0|0
  • Kızların hacı amk küfür onlara karşı erkeklerin onları yapması

0|0
    0|0
  • doğal bir durum değil. erkek dediğin erkek gibi olur kadın gibi küpe takmaz ya da kaş aldırmaz bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Bir erkek neden küpe takar.tip yoksa takar.kendini bir şekilde göstermek ister kızlara.komik bir durum gercekten )

0|0
    0|0
  • 1. Derecede yakinlarima karisim Yapamazlar onun disindakilere saygi duyarim umrumda dgiller

0|0
    0|0
  • Ben ne küpe takarım,ne saç uzatırım, nede kıl aldırdım, ama bütün bunları yapsa dahi saygı duyarım nasıl baş örtüsü takanada bikiniyle gezenede saygı duymak insan olduğumuzu gösteriyorsa ötekileştirmek gericiliktir insanlık dışı bir harakettir...

0|0
    0|0
  • takmam takana karısmam aldımam aldıranada karısmam:D

0|0
    0|0
  • karsilamiyorum hatta duymazliktan geliyorum hatta gidiyorum

0|0
    0|0
  • kimisine yakışır kimisine yakışmaz :D:D

0|0
    0|0
  • erkek dememek lazım yeni bir cins bulmak lazım onlara

0|0
    1|0
  • Küpede takarım,kaşta aldırırım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• yakışana yakışıyor

0|0
    0|0
  • yakışan ve olan takar

0|0
    0|0
  • kötü bence

0|0
    0|0
  • Çok basit erkek nedir ya? Tutupta bir bayanın ki gibi kaş aldıracak değil ama düzeltmesi, orta kısmı alması bence gayet normal bunu benim babamda yapıyor ve bakımlı olduğunun göstergesi bence. Küpede genelleme yapamam. Yakışanı var yakışmayanı var. İki kulakta birden değil ama tek kulakta minik küpeleri beğeniyorum ben

0|0
    0|0
  • iğreniyorum

0|0
    0|0
  • olabilir yapılabilir martı kaş gezmek zorunda değiller gezmesinlerde

0|0
    0|0
  • Kaşları fazla kalınsa biraz temizletebilir fakat küpe hiç hoş durmuyor.

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil bence,kaş aldırma yakışmıyor ama fazla kalınsa çok az düzeltme yapılabilir,göze batmıycak şekilde yani

0|0
    0|0
  • ben cok begeniyorum

0|0
    0|0
  • Bana ne!

0|0
    0|0
  • İsteyen istediğini yapsın.

0|0
    0|0
  • Yil olmus 2013 hala pff.

0|0
    0|0
    • Bunun yılla ne alakası var ? Ben beğenmiyorum desteklemiyorum herkezin düşüncesi farklıdır bunu yargılayamssınız.

• İtici

0|0
    0|0
  • Çok itici bence hiç hazetmem

0|0
    0|0
  • tek kaşsa toplatsın derım ama kupe olmasın hıppı ızlenımı verıyo bana

0|0
    0|0
  • Çok basit erkek nedir ya?

İstediğni yapsınlar. Yakışan var yakışmayan var.

0|0
    0|0
    • Herkezi kişisel fikirleri farklı ben desteklemiyorum kaş aldırmayı.

• kaş alan ,küpe takanlar erkek mi ki acep

0|0
    0|0
  • bazı adamlar küpe ve fular takınca kendini marjinal sanıyor.kaş aldırma olayına hiç girmiyorum bile .Ne o öyle ağda ,manikür yaptımalar falan.Gizli eşcincel midir nedir.Hiç hoş değil ıııyyyyy

0|0
    0|0
  • hi*bbii işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...