Çıkma teklifi aldınız. Ama karşınızdakinin dış görünüşünü beğenmediniz. Ne dersiniz?

Çıkma teklifi aldınız. Ama karşınızdakinin dış görünüşünü beğenmediniz. Ne dersiniz? Elektrik alamadım mı, direk dürüst davranıp dış görünüşünü beğenmediğinizi mi yoksa başka bir şey mi?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Teşekkür ederim ama bir ilişki istemiyorum derdim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• "Bana karşı güzel duygularını benimle paylaştığın için çok teşekkür ederim, ama şu anda böyle bir şeyi hayatımda düşünmüyorum." derdim sadece...

0|0
    0|0
  • onu sevmedikten ona karşı birşey hisetmedikten sonra kıvanç tatltuğ bile çıkma teklif etse cevabım hayır olur bana ne tipinden sevmediğim hoşlanmadığım biriyle çıkmam

0|0
    0|0
  • tsk ederim düsünmüyorum derim.

1|1
    0|0
  • Profil resmindeki gibi bir durumsa dış görünüşe ne hacet.

1|1
    1|1
    • Harbiden profil resmi çok aykırı

• Olabilir...Sana göre ben hastayım, bana göre de sen.

• @mathesis Bende eşcinselim ve eşcinsel olmak hastalık değildir.Ama önyargılı olmak o tartışılır...

• Bana uygun biri oldugunu dusunmuyorum uzgunum derdim

1|0
    0|0
  • elektrık alamadım bn baska talıplerımı beklıyorum esra hanım :D:D tanıyalım bırbırımızı derdım nede olsa aşkın gözü kör

0|0
    0|0
  • erkek arkadaş edinmem yasak dedim ben ama hem beğenmediğim için hemde gerçekten yasak olduğu için

0|0
    0|0
  • Suan hayatim darmadagin. Ne istedigmi bende bilmiyorum. Bence sen zaten daha iyilerine laiksin :P

Istiklal marsi ve kapanis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kıyafet değişir fizik balık et olsa yüz güzelliği bakilamayacak kadar kötü değil se sorun olmaz

0|0
    0|0
  • ben evliyim derim

0|0
    0|0
  • bas red o_O

0|0
    0|0
Yükleniyor...