Beşiktaş maçının 2 hafta üst üste ertelenmesin'den kıllanan varmı?

SORU 1

bir hafta önceki maç 2 saat önceden oynansaydı oynanırdı ne amaçla ertelediler?

SORU 2

Avrupada adamlar bu işi çok iyi yapıyor almanyada karın karı yağarken maçlar oynanırken türkiye'de ki rezillik diz boyu..

2 HAFTA ÜST ÜSTE FEDARASYON NE B. K YİYOR'DA ÖNLEMİNİ ALMAYIP BİRDE 2. Cİ HAFTA'DA ERTELİYOR MAÇI..

AMAÇ BELLİ ŞAMPİYONLUK'DAN KOPARTMAK TAKIMI..

BU iş fenere yarar

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Karı aziz yıldırım yağdırdı Tebrikler aziz başkan büyük başarı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şunu diyim macı 2 saat once oynatsa yenılsenız 2 saat erken oynattılar moralımız bouldu kaybettık

bugun topun bırak sekmeyı dırekt cakıldıgı zemınde kar ı kaldırıp oynatsalar yenılsenız karda oynattılar yenıldık derdınız siz en ufak seyden kıllanan algıcılar sizi

1|0
    0|0
    • kardeşim o zaman oynatmıyorsan maç saatine kadar maç saatinden önce 4-5 saat önce çalışmaya başlıyacaksın.. sahada kar olmuyacak..

şampiyonluk gittiği zaman birilerin işine yarıyacak..

• Adamların temizledikleri yer bile tekrar doluyordu ve zemınde buz vardı orda topcular sakatlansa da bu zemınde sakatlandı topcularımzı dıceksınız

ayrıca siz avrupayıda dıze gedırcek takım degılmıydınız? 3-4 gunde bir mac yapacak kapasiteniz yok mu ve oynayacagınız takımlar bataklıktaki mersin ve futbolcuları kacmıs tese bu adamlar mı sızın mega hiper super futbolunuzu durdurcak bu kadar ağlamayın Fenerbahçe uefa da da devam ediyor edicek 36 gunde 9 mac oynayacak mac bollugu takıma kondisyon saglar iyi olan takım her zaman oynar

• tabi koyu fenerlisin.. AZİZ BAĞLAR İŞİ TAKMA KAFANA SEN

Kızlar Ne Diyor 3

• Hadi bir maç anladikta ikincisi ağır geldi bu ne ya masusmu yapiyorlar 😡

0|0
    0|0
  • kıllanmayan var mı?

0|0
    0|0
  • takım futbol oynamayı unutacak vallahi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Başakşehir maçını meteorolojinin bangır bangır kar yağacak uyarısına rağmen maçı öne almayan tff stada kırmızı top bile yollamaktan acizdi

Bugün eskişehir maçından önce zemin branda ile kaplanmıştı adamlar önlem almış ama ts muşamba bile sermemiş

Burnumuza gelen kötü kokulara alışığız Allahtan

0|0
    0|0
  • Göktan kar yağar suçlu Fenerbahçe olur neymiş Fenerbahçe'yi şampiyon yapma operasyon uymuş olay aslında şukadar basit tek suçlu kulüp başkanlarıdır http://i.hizliresim.com/7MWp2m.jpg

0|0
    0|0
  • bilerek yapıldı, geceden sahayı toplatırsın gerekırse sabahlatırsın. ben bunu burdan dusunuyrum onlar ordan dusunemıyor mu

0|0
    0|0
  • Neyine kıllanıyon kardeş trabzonun sahayı görmedin heralde yeşil saha bembeyaz olmuş ben bir gram yeşillik görmedim bizim milletimizin de huyudur herşeyde bir kok luk arar

0|0
    0|0
    • bizim milletimizin huyudur AKLI HEP FIRLAMALIĞA ÇALIŞIR..

fırmalığa çalıştığı için'de insanların içine kurt düşer..

• haklısın

0|0
    0|0
  • ben Trabzonluyum yarım metre kar var statta

0|0
    0|0
  • 41 sayısı çok kritik

0|0
    0|0
Yükleniyor...