Bayanlar cevaplarınız önemli cevaplarsanız çok iyi olur

sizi seven birisi var ve sizi uzun bir zamandır seviyor ve siz bunu biliyorsunuz fakat çıkma gibi bir niyetiniz olmasa eğer.Bu kişi size bir yüzük alıp önünüzde evlenme teklif etse cevabınız ne olurdu veya

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• adamla çıkmak istemiyorsam evlilik aklımdan bile geçmez arkadaşım :) ama ciddi olduğun fark edilebilir gözünde iyi bir izlenim oluşturabilirsin

0|0
    0|0
    • bide size ayrı bişey soracam cevaplarsanız çok iyi olur sevdğim kişiye onu sevdiğimi söyledim bana hayır cevabı verdi fakat daha sonra ona bir mektup yazdım ve cantasına bıraktım onu okudu .sizce okuması ne anlama gelir bir tepki vermesi gerkmiyor mu sevmiyosa

• sevigili işleriyle uğrasmamıs birisi ise cevabınız değişir miydiya da şöyle sorayım hiç sevilisi olmamıssa mesela

• benim de öyle her gün başka bir sevgilim olmadı tabi de anlarım bu işlerden accık :) hiç sevgilisi olmamışsa utangaç olma ihtimali daha yüksek

Kızlar Ne Diyor 6

• mantık olarak imkansız..

0|0
    0|0
  • nostaljik cezbedici gelir bazı hatunlara ama ben buna tav olmuyorum hayır derim.

0|0
    0|0
  • tabi ki hayır olurdu

0|0
    0|0
  • Hayır olurdu.

0|0
    0|0
  • Hayır derdim tabiki.

Tanımadan hemen evlilik mi olur? Yani bana göre olmaz. Evlenen evlensin yine bişey demiyorum.

Zaten çıkmak da istemiyor musum bide evlenicek miydim, yok daha neler. ksdjkjaklhg

0|0
    0|0
  • kendimi düşüneyim,

çıkma gibi bir niyetim yoksa niye evlenme teklifini kabul edeyim ki? veya evlenme teklifi yaptı diye o kişiden etkilenmem ki ben...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...