Ev arkadaşım eski sevgilisinin başka biri ile ilişkiye başladığını öğrendi...

ya ben çok duygusuzumya da millet afedersiniz ama b.kunu çıkarıyor. dün eski sevgilisinin bir başkası ile ilişkiye başladığını öğrendi ama dikkat edin ESKİ SEVGİLİSİN DİYORUM bir kaç oldu bunlar ayrılalı ancak ne hikmetse bizim kisi bir tirplerde... bana nasıl yapar, olamaz ya yalan söyleyemez bana filan diyip duruyor... anlayamadığım nokta bitmiş gitmiş maden bu haberi almadan bir kaç gün önce sen diyorsun 40ı çıksın yeni birini bulcam ona mı bağlı kalcam diye. e şimdi ne bu haller? ben böyle ergen zekalılara dayanamıyorum arkadaş. yok... bişi diincede suçlu oluyoruz... sabah bana ne dio "okulda bir bak bakalım napıolar?" bu nasıl bir ilişkiyi sonlardırmak ya anlamadım sizce ne bu kızın derdi? peşinde affet affet diye koşan biri ayrıldı bence bunu hazmedemiyor.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Kizlar istiyorki eski sevgilileri hala peslerinden kossun...adam coktan unutup gidip baska birini buldugunda da böyle sasiriyorlar, nasil olur diyorlar iste... Kadinlik gururlari kiriliyor. Seninki simdi acil sevgili arayisina girmezse neyim :)

0|0
    0|0
    • :D onun 1 aydır konuştugu biri bile var ne biri bir kaç kişi hatta o derece sen düşün

Erkekler Ne Diyor 1

• ben olsam bende bulurdum baskasnı affet affet demıs affetmedıyse...yapacak bısı yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...