Fenerbahceyi sampiyon yapma operasyonu hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Fenerbahce bakti bu hocayla olmayacak yine operasyona basladi. Besiktasin maclari erteleniyor medya ustune geliyor Fenerbahce mac oynanmadan lider yapiliyor 2 penaltiyla zor mac kazaniyor. Nefret ettim bu ulkedeki serefli ikinciliklerden.

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Ağlamayın 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karı yağdıran Fenerbahçe mi? yuh ya bu kadar abartmayın neyin kayırılması gs ye elle verilen goller elle verılmeyen rakıp takım lehıne penaltılar bjk de atibanın eli q7 nıze cıkmayan kırmızılar daha Fenerbahçe ile olan macınızda gomez in ılk golde ofsaytta olusu ersan ın kırmızı yememesi onun üstüne töre nin critsian baroniden calma toreing hareketinin basında hala gosterilişi medyada dizilerde bjk marsları bjk formaları eskı bjk lı topcuların oynatılması Kar yağışı bu sene bjk ye yenı stad hedıyesı olarak verilmek ıstenen şampiyonlugu engellıcek kısacası allah gördü diyelım bjk ye saglanan eyyamıııı

Avrupa takımı değilmisiniz 3-4 gunde bir mac oynayamıyormusunuz buyuksunuz yya ıyı top oynuyorsunuz ya batışın kapısındaki mersini ve borç batagında topcuları kacmıs tese yi yenemıcekmısınız... İyi takımsanız Fenerbahçe yi de yenıp şampiyonluga yurumelısınız sizin esas boyunuzu Kadıköyde göreceğiz...

0|0
    0|0
    • Kiskancliktan catlamis birileri bakiyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçe kar yağdırdı. .:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Elin şikecileri utanmadan başka takımlara mı çamura başlamışlar bunlar harbiden komedi :)

Ne kadar oyun oynasalar da eze eze şampiyon Beşiktaş olacak

0|0
    0|0
    • Umarım KurabiYe. Bu ülkede hak edenin kazanacağı fikrine pek güvenim kalmadı benim.

• 2 penaltı ile zorlamı maç kazanıyor senin algı operosyonuna atlıyam ulan zaten rizenin ne pozisyonu söylesene? Fener okadar oynadı çok gol kaçırdı volkanın yüzünden rize 1 penaltı kazandı 2-1 bitti. neymiş Fenerbahçe şampiyon yapma operosyonu inşallah böyle bir operosyon vardır sizin gibilerin haklı çıkmasını isterim şampiyon Fenerbahçe olsun sizde ağlayıp durun ağlak herifler

1|0
    0|0
    • Sevgili bamyaya sever kardesim. Git forumlara bak son 5 dk gecsin diye yalvaran fenerliler goreceksin.

• Ulan velet önce delikanlı adam olmayı öğren ondan sonra kalk yorum yap. Azizin köpekliğini yapacağına adam gibi taraftar ol. İlk penaltının penlatıyla yakından uzaktan alakası olmadığını cümle alem söyledi bir senin küçük beynin mi anlamadı.

• Maçı izlemek istediğin gibi izlemişsin ilk penaltı tartışılır ama ikinci penaltı net penaltı maç baştan sona Fener baskısıyla geçiyor gelmiş bide 90 dakika izledim diyorsun o değilde komik olan ne biliyormusun zavallı. Fenere şiikeci diyen beşiktaşlı :D bilmiyorki zamanında şikeden Türkiye kupasını geri verdiğini cahillikte sınıf atladın tebrikler az kendi takımına bak sonra gel Fenere şiikeci de. dünkü maç korkuttu değilmi seni? Nani yok van persie yok diego yok gökhan yok caner yok Fenerin en etkili oyuncuları olmadan oynan bir maçta Fenerin böyle baskılı ve istekli oynamasını kabul edemiyorsun. oğuzhan kardeşim bunların alayı böyle saf yarım akıllı bırak kendilerini yırtsınlar ağlasınlar aldırma.

• karıda mı fener yagdırıyo m k.

1|1
    0|0
    • Tek teselliniz.

• Birader oyleyse neyi goremiyorsun? Sen iyi niyetli olmaya devam et. Alenen calinan sampiyonlugu gorunce kimin ne yagdirdigi anlasilacak.

• kanka akısına bırak ya cok mu onemli kim sampiyon olmus olursa seviniriz olmazsa uzulmenin bir anlamı yok.

• Lütfen ağlamayalım. Bembeyaz zeminde oynayıp kaybedince ''Bu havada oynatıp kaybettirdiler'' diyecektiniz. Bu hocayla olmayacak diyor ama 1 puan vardı aramızda. Hadi 5'i kapatın.

0|0
    0|0
    • Kendi hocanizi kendiniz idam ettiniz coktan. Top oynamayip Rize macinda son 5 dk gecsin diye yalvaran fenerbahceliler vardi az once.

• fener dedin dalgayı yedin. Kalitesiz oldu burası. Hadi bay bay.

• Sansürledi. fenevi dedin olacak.

• yok öyle birşey...

0|0
    0|0
  • Paranoya yapma. Oynamayı Beşiktaşlı futbolcular istemedi. Hem ayrıca Beşiktaş bu 2 maçı da kazanabilecek güçte o yüzden rahat ol.

Ayrıca ben de Beşiktaşlıyım :)

0|0
    0|0
    • Ben senden 15 sezon fazla gordum cocuk bu oyunlari. Calinan kac sampiyonluk yasadim ben.

• Oyunlar ayni. Hatta eskisinden de pis. Eskiden hasat diyorlardi simdi acikca yapiyorlar. Yayinci kurulus federasyon isbirligi.

• Tamam, sen istihbaratı almışsın demekki birşey demiyorum :)
      Bu arada İnşallah kupayı yeni stadta kaldırırız.

• Hahahah Allah bilir yağan karın sorumlusu da Fenerbahçedir :D Mersin maçında M. İ. Y oyuncuları oynayalım dedi de Beşiktaşlılar istemedi. Makarasınız haa :D

0|0
    0|0
  • Operasyonu destekliyoruz...

0|0
    0|0
  • ne yani 3 penaltı vardı 3 ü de penaltı degil miydi bunu mu demek istiyorsun?
    gs ye de 2 penaltı vermediler mi? onda neredeydin?

penaltı degil mi yanı 2 pozisyon da?
    volkanınkiy de penaltıydı net
    nasıl bir iş ki penaltılarda hemen fenere leke atmalar falan?
    zaten tüm maclarını kazansan fener kadıköyde size macı bırakmaz
    3 penaltı vardı ve 2 sini fener attı bu kadar basit
    ve penaltılar da penaltıydı

0|0
    0|0
    • Eyvallah. Oyle diyorsan oyle olsun.

• Acı var mı acı?

1|1
    0|0
    • Delikanli olsaydin da gizli yazmasaydin cocuk. Gorurdun aciyi.

• 13 puan mi koyduk size bir desene Allahisen :D ahahahaha

• Cahil ile etme muhabbet küstürürsün cam ile alma taharet kestirirsin. Git kendi embesil cevrenle sohbet et.

Yükleniyor...