Hiç aşık olmaktan korktunuz mu?

karşılık bulamama korkusu olabilir, çok sevip aynı şekilde sevilmeyip üzülme korkusu olabilir, hayatının kontrolünün ya da özgürlüğünün elinden gitmesine korkmak olabilir, aldatılma korkusu olabilir...olabilir yani. hiç aşık olmaktan korktunuz mu?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok korkmuştum. Yanlış anlaşılmaktan, onu tamamen kaybetmekten, çünkü ben aşıksam karşımdakine dayanamam ya kendimi çok yıpratırım, ya da gider her şeyi anlatırım. Şükürki gidip her şeyi anlatmışım. Aşk olmazsa olmazım ama ondan çok korkmuştum. Çünkü benim aşık olduğum bir kadındı

0|0
    0|0
    • sonuç ne oldu peki?

• söylediğinde şaşırmış mıydı, yani onu bişeylere ikna etmek zorunda kalmış mıydın?

• Fazlasıyla şaşırmıştı ama bana karşı ters bir tepkisi olmadı, attığı bir adım da. Bende arkasından 6 ay koştum

Kızlar Ne Diyor 8

• Aşk planlı olmaz ki öyle ki karşılığının olmadığını bile bile sevilenin haberi olmadan yıllarca acı çekenler var aşık olmaktan korkulmaz

0|0
    0|0
  • yalan yok korkuyorum

0|0
    0|0
  • ıllakı asık olup kaybetmekten cok korkarım

0|0
    0|0
  • nayır

doğru-yanlış,iyi-kötü... balıklama daldım hep

0|0
    0|0
    • pişman mısın? bir de onu sorayım

• battal gazi gibi "yürüyün aslanlarım.." diye gaza getir kendini :D

• olar, bir deniyim :)

• korkmadım da olamıyorum tekrar lahn zorluyorum ama hayırlısı be susam

0|0
    0|0
  • aşıkken korktum bitecek diye ve bitti de..

0|0
    0|0
  • Allah kımseyı askla ımtıhan etmesın . Cok zor coookkk .

0|0
    0|0
  • aşkı 13 yaşında ilk defa tattım ve maalesef karşılık bulamadım zaten karşılık olsa bile ilişki falan olamazdı ..

şu ana kadar hiç sevgilim olmadı ve sadece doğru kişiyi bekliyorum ve yanlış kişiye aşık olmaktan korkuyorum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...