Bilmem ne edem, bana bir akıl fikir verin arkadaşlar

bugün sevdiğim kızın, tanrıçamın doğum günüydü. Benim onu sevdiğmi biliyor. Ama sevgili değiliz. olamayacağızda gibi görünüyor. Bugün yanıma geleceğine söz vermişti. bnde bir sürü arkadaşımı seferber edip, hediyedir pastadır falandır filandır hazırladım. Hiç çıkarım veya karşılık beklentim yoktu bunu o da biliyor.. ama gelmedi.. Kafayı yemek üzreyim. şimdi karşımda ona aldığım hediye, ben hediyeye bakıyorum hediye bana.. ne ediyim bilmiyorum.. işin kötü tarafı hazırlık yaptığımdan haberi bile yok. ve olmayacakta. tanrıçam çok pis ekti beni arkadaşlar :) sizinle paylaşmak istedim

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• otur ye pastayı :) gelseydi canım bu arada tanrıçam demekten de vazgec belli baskaları var onun hayatında alternatifi olan ;)

0|0
    0|0
    • pastanın üstünde ismi var kıyamıyorum yoksa arkadaşlara dağıtırdım. öğrenci evinde pastanın ömrü kısa olur ama elletmiyorum .d

• teşekkür ederim.. çok mantıklı şeyler yazmışın zahmet edip. az da olsa teselli olmadım değil ama bilirsin ha deyince de söküp atamıyorsun bu tür şeyleri. ama gülümsemekte bir başlangıçtır. ve gülümsüyorum :)

• bak buna sevindim simdi hadi bakalım rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Tanrıçamdan sonra ağlamaya başlayıp bir çikolata açıp yedim.

0|0
    0|0
  • bizde pasta hediye bkleyelim göremeyelim kıza helal ne diyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...