Alt ve üst karın kaslarımı nasıl geliştirebilirim?

Karın kaslarımı nasıl çalıştırabilirim bide şınav çekiyorum ama hep olduğum yerde sayıyorum iyice hamlaştım nasıl kendimi ilerletebilirim.Özellikle alt karın kası nasıl çalıştırabilirim onları söylerseniz daha iyi olur bi yerimi sakatlıcam diye korkuyorum.

Şunu da söyliyim spora felan gitmeden ev şartlarında yapmak istiyorum ona göre cevaplarsanız sevinirim.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeyden önce beslenmeye dikkat etmelisin. Aşırı yağlı ve abur-cubur yiyeceklerden olabildiğince uzak durmalı , dengeli , sağlıklı ve az yağlı beslenmeye dikkat emelisin..

Hareket olarak ;

Bent-Knee Hip Raises

Crunch

Fingers To Toes Abdominal Crunche

Oblique Twists

Bunları uygulayabilirsin. İnternette spor siteleri var , onlara bakmanı öneririm. Bu söylediğim hareketleri internette aratarak bulabilirsin , kolay gelsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geldi Bahar Ayları Nerede Baklava Desenli Karın Kasları. uzaman tv güzel haraketleri var dene bence...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 200 mekik+sırtüstü yatıp bacaklarını göğse çek 4*12+eline bir su şlisesi alıp her iki yanına eğil..

ama evde iyi olmaz salona yazıl

0|0
    0|0
  • bir de çeşidi ise yere uzan ve ayaklarını 3*10 şeklin de aralıklarla bir kaç saniye havada tutuacak sekilde kaldır indir.

0|0
    0|0
  • leg raise,V-ups,Oblique v-ups,Side bend.

0|0
    0|0
  • bunun için en uygunu bir spor salonuna giderek kademe kademe kendini geliştirmen...

0|0
    0|0
  • Youtube'da "abs workout" diye arat. İşe yarar mı bilmiyorum ama denemedim.

0|0
    0|0
  • mekik.. eğimli alanda mekik..

0|0
    0|0
    • Alt kaslara hiç bişey yapmıyo mekik bide belim ağrıyo resmen belim kopçak gibi oluyo mekik çekerken onun bi teknniği olmalı ama nasıl

• ev imkanlarıyla dediğin için mekik dedim.

• Hocasından ders almak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...