Volkan Demirel?

Volkan gibi tecrübeli bir kaleci ve bu yılın en formda kalecisi böyle saçma bir hatalı çıkış yapıp rakibe penaltı kazandırmasını nasıl karşıladınız? yani kjaer adamın markajında adama yardıma gelende yok volkan çıkıp bildiğin adamın üstüne atladı yapıştırdı yere ya abi bu ne saçma bir hata. kjaer bile şaşırdı sinirden delirdi volkanın bu hatasına boşu boşuna 45 dakikayı bize rezil ettin volkan. arada panterliği tutuyor ama şu hatalı çıkışları yapma abi ya.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Show yapmaya kalktı ama yapamadı kjaer gibi adamıda çıldırttın volkan helal sana sezon sonu formasını kaptırma riski vardı şimdi ligde garanti gibi bişey oldu o yüzden yine gevşeklik yapmaya başladı ama rizenin sadece 1 pozisyonu var oda kontura atakdan. volkan o pozisyonu süper çıkardı hakkını verelim şimdi ama cidden rezil etti ikinci yarıyı.

0|1
    0|0
    • Duygularımı yansıtmışsın haklısın kendisine gelmesi lazım o pozisyonuda güzel kurtardı.

• Volkan arada yapıyorrr

0|0
    0|0
    • Çıldırdım abi ya adam yoktan penaltı yarattı inanamıyorum şampiyonluğa giden yolda böyle hatalar hayati değerde volkanın kendisine gelmesi lazım. adamıda ezdi bildiğin adama acıdım

• Geldiği günden beri bu tür hatalı çıkışları hep var. Gs maçında Hatalı çıkışında Nonda topu ağlara göndermişti ve şampiyonluk gitmişti o maçta. schalke maçında ayağının altından kaçırmıştı golü yemiştik. bu tür hataları yapıyor ama iyi kaleci yinede

0|0
    0|0
Yükleniyor...