Böyle tff'nin de ligtv'nin de taa... Ben sinirlenmeyim de kim sinirlensin?

Daha geçen hafta erken saatte maçın oynanması mümkünken erken saate almayıp meteorolojiden gayet güzel haberi olup zenginlere yalakalık için binlerce insanı mağdur eden maçı o saatte oynatmaya çalışan ama sadece 5 dakika oynatabilen sığır sürüsünden bir fiyasko daha. Trabzon Spor Beşiktaş'ım maçı da ertelendi. Ne yapmaya çalışıyo bunlar? Amaçları ne? Düşüncelerimi buraya yazsam harf yetmez harf yetse yönetim sindiremez...

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu filmin sonunu biliyorum 2003 yılını hatırlayın , rakiplere verilen penaltılara bakin

Beşiktaş bu ülkenin yetim çocuğudur

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Stad hiç temizlenmemiş ki nerden baksan 45-50 cm kar var. Bilerel tatil ettirildiği belli! Ve şu an kar da yağmıyor. Ve ikinci yarı önümüze bir bir engeller konulmaya başlandı!

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Haklısın

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe yavaş yavaş TFF ele geçiriyor aziz yıldırım sezon sonu başkanlığı bırakacak TFF başkanı olursa şaşırmayın bir Fenerli olarak yazıyorum bunu.

1|0
    0|0
  • Haklisin ama yapabilcek bisey yok gerizekali bir yonetim var

1|0
    0|0
  • Bunlar hep FENERBAHÇE'li federasyon başkanının suçu.

0|0
    0|0
  • Sahayı temizleseler oynatsalar macı yenılsenız zorla oynatıldı mac yenıldık dersını ne yapsa yaranılmaz

0|0
    0|0
  • maç oynanacak durumda değilki

0|0
    0|0
  • Ağlayacaksanız oynamasınlar :)

0|0
    0|0
    • Açıkçası bir artniyet olduğunu düşünmüyorum Beşiktaş'ın iki maçının da ertelenmesinde.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...