İEG vericem acil bakarmisiniz?

Ablam iddaa oynuyicak bu aksam Arsenal-Chelsea maçi var sizce kim kazanacak lütfen maçtan anlayanlar yorum yapsin

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Premier Lig'de haftanın karşılaşması. Arsenal, üst üste iki deplasman karşılaşmasından da sahadan beraberlikle ayrıldı. Liverpool ile 3-3, Stoke ile ise 0-0 berabere kaldılar. Mesut'un yokluğunda Stoke City deplasmanında pozisyon üretmekte çok zorlandılar. Çok büyük bir aksilik olmaz ise Mesut bu maçta forma giyecek. Toparlanmaya çalışan Chelsea savunmada basit hatalar yapıyor. Arsenal hedefe giden yolda hata yapmak istemiyor. Üst üste gelen beraberlikleri telafi etmek için motivasyonu yüksek bir Arsenal izleyeceğiz. Taraftarları önünde galibiyete yakınlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Puan durumuna bakıldığında favori arsenal. Arsenal iç sahada başarılı olduğu kadar Chelsea dış sahada başarısız. İki takımında son maçları fena değil. Arsenal de sakat oyuncu fazla. Bence tek maç yapacaksa misli olarak çş1x derim. Veya ablanın o gün şansı yanındaysa bu maç 1 biter.

0|0
    0|0
    • Nasil yani abicim chelsea mi diyosun?

• Misli oynayacaksa Arsenal ya alır ya da berabere kalır diyorum. Yani ÇŞ1X
      Ablanın bugün şansı iyi ise direk arsenala bassın diyorum. MS1

• Arsenal ağır basıyor

0|0
    0|0
  • Ey iman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

1|0
    0|0
  • Arsenal

0|0
    0|0
  • o maç üst biter ve arsenal alır

0|0
    0|0
  • chelse

0|0
    0|0
  • Arsenal mükemmel bir takım ve harika bir oyun sergiliyor oturmuş bir düzeni var ve Chelsea yle arasında hem puan hem oyun farkı var Chelsea istenen düzeye yaklaşmadi bile ve yaklaşacak gibi değil gönül rahatlığı ile ARSENAL E oynayın :)

0|0
    0|0
  • 2.5 alt oyna. Keyfine bak.

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• en fazla 2 gol olur yani. ya da hiç olmaz. Herkes muhtemelen üst oynamıştır. Şikenin kralı döner Britanya'da. Alt iyidir.

• berabere

0|0
    0|0
  • Arsenal alır

0|0
    0|0
  • 1/1 den net garanti kesin tutmazsa gel bana söyle ben 2 kupon oynadım 500 TL bastım :D

0|0
    0|0
  • Tabikide arsenal sorumubu fotoma bakarsan nasıl bir arsenal taraftarı takipçisi olduğumu anlarsın

0|0
    0|0
  • ahaha iddacı bir kız ve ieg diyor jdskl

0|0
    0|0
  • Arsenal :) :)

0|0
    0|0
  • büyük para basıcaksan 1-0 çifte şans oyna, az basıcaksan direk 1 oyna

0|0
    0|0
  • mac sonu 1