Merhaba :) benim sorum beylere. kızlar ve futbol hakkında.

ben koyu bir Fenerbahçe'liyim. sevgilim yok ama istediğim şu yönde, sevgilim beni fenerbahce maclarına götürebilmeli. onunla pes oynayabilmeliyim. bana bilardo oynamayı öğretmeli. oturup benimle futbol hakkında konuşabilmeli. evet ilgi duyuyorum ama şu itici holigan tipli erkeksi kızlardan değilim. sadece sevgilisinin futbolu bile birlikte paylaşabilceği bir yapıda bir kızım. hem onunla daha fazla vakit geciririm hem ortak ilgilerimiz olur. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• Her erkek futbolu bile paylaşabileceği bir kız ister, destekliyorum düşünceni.
    86% (6)71% (5)79% (11)Oy Ver
  • Kızların ne alakası var bunlarla? erkekler bunları sadece erkek arkadaşlarıyla paylaşmak ister.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Erkekler sevgilileriyle paylaşımları olsun ister ama bu futbol, bilardo, pes olabilir mi, sanmıyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Erkekler kız arkadaşının futbolla ilgili olup olmamasını önemsemez.
    14% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Bi kız bunlarla ilgilenmemeli.
    0% (0)29% (2)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Aynen senin gibi düşünüyorum (:

1|1
    1|0
    • nihayet, yanlız olmadıgıma sevindim. :)

• aynen ya kesinlikle katılıyorum. erkek işi diye bişi yoktur. inşaat mühendisliği de erkek işi derler desteklemezler ama ben orda olacagım birkaç ay içinde. :)

• :) nasıl mutluysak aynen oyle devam.

Erkekler Ne Diyor 16

• inşallah fener küme düşer :D

0|0
    2|0
  • gerçekten böyle erkek gibi davranın kızlardan özellikle hoşlananlarvar mı?? bana çok itici geliyor

0|0
    0|0
    • erkek gibi davranan kızlarla uzak yakın alakam yok. gayet kibar konuşan oturmasını kalkmasını bilen saçıyla makyajıyla ugrasan vaktini kitap okuyarak geçiren bir kızım. futbolu da sadece takip ediyorum, erkeksileşmem asla. nasıl böyle bir kanıya varabildiniz anlayamadım...

• hımm o zaman ben yanlış anladım pardon :)

• Hacı bırak feneri gel seni göztepeli yapalım bir kombine alırız her maça götürmezsem adam değilim :D Ama peste fena koyarım haberin olsun :D:D

0|0
    0|0
  • Eğer futboldan baya iyi anlıyorsa seninle sadece seni kırmamak için diyolağa girer malesef. Sana Fenerbahçe bugün neden yenildi diye sorarsa savunmayı fazla önde kurduk çok fazla kontra yedik tarzı cevaplar verebileceğini hiç sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Bi sinyal seziyorum.

0|0
    0|0
  • Ne futbol severim ne de fanatik derecede seven kızı severim. Fanatizmin her türlüsüne ayar olurum.

0|0
    0|0
  • iyi güzel ama bu dediğin şeyler erkek ortamında yapılınca güzel oluyorlar yani sohbet muhabbet falan

0|1
    0|0
  • o kadar güzel yazmşsın ki,fenerbahçeli olup sana çıkma teklifi edesim geldi:)

0|0
    0|0
  • Öyle kız var mı :)

0|0
    0|0
  • benmle evlen mi diyeyim ne istiyorsun? afferin değişik kızsın herkesin istediği gibi bir kızsın falan filan yetmezse söyle biraz daha egonu tatmin ederim

0|0
    0|0
  • MAÇA GİDERİM AMA FUTBOL MAÇI DEĞİL BASKET MAÇI VE BOKS MAÇI OLABİLİR...

0|0
    0|0
  • eee sevgilin sadece milli takımı tutuyorsa ne bok yiyeceksin?

0|0
    0|0
    • milli takım ayrı bir dünya zaten. problem olmaz. illa maça gidelim demiyorum sadece fikir sordum :)

• galatasaraylı olsaydın olabilirdi :/

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli olmak

zor zanaat zorrrrr

hem en çok nefret duygusu taşıyan taraftar olmak

hemde en çok nefret edilesi işlere imza atan taraftar olmak

zorrrrr zanaatttt zorrr

0|0
    1|0
  • bi fake account mu keşfettik ne? nası kızsın biraz romantik olmalısın

0|0
    1|0
  • Yahu bilmiyorum ama sevgiliyle daha romantik seyler olabilir.

Futbol maci pes biraz abarti gibi :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mesaj alınmıştır..

0|0
    0|0
  • Her erkek futbolu bile paylaşabileceği bir kız ister, destekliyorum düşünceni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...