Siz belki okumadan geçeceksiniz ama bu dert hayat boyu benimle kalacak...

yeni tanıştığım insanlar beni matah bişey sanıyorlar. karakteri yüksek olgun biri olduğumu düşünüyorlar. ve böyle davranıyorlar. saygı gösteriyorlar. ancak beni tanıdıkça nası bir salak olduğumu anlıyorlar. ve gösterdikleri saygıdan eser kalmıyor. tanıdığım herkes gibi yeni tanıştığım insanlarda bir süre sonra benimle dalga geçmeye aşağılamaya başlıyorlar. bu hayatım boyunca böyle oldu. ve sırf gerçek yüzümü görmesinler diye herkesle arama kalın duvarlar ördüm. ne yapabilirimki. insanlarla samimi olsam küçümseniyorum. dışlanıyorum. adam yerine koyulmuyorum. bir parça saygı için herkese uzağım. herkese ama herkese. yeterki neden küçümsendiğini neden alaya alındığını anlayamadığım gerçek beni tanımasınlar. hayat akıp gidiyor ve ben yapayalnızım. zamanla geçer diyebilirsiniz ama 25 yaşındayım ve kendimi bildim bileli her gün saatlerce bu konuya bir çözüm arıyorum ama nafile. ve şimdide burada yazacağınız bir kaç cümle sayesinde bir çıkış arıyorum.var mı?mucizevi bir cümleniz.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim mucizevi bir cevabım var

Lütfen bunu ciddiye al

The Secret - sır belgeselini izle...

Orada cevabı bulacaksın

Ve her şey düzelecektir

Somut bir cevap da vermem gerekirse...

İnsanların soğumalarına neden olan bir huyun vardır

Aslında bu tip huylar herkeste var

Ama onlar o kadar ii rol yaparlar ki

Sanırsın ki harikalar...

Sen doğalsan, rol yapmıyorsan

Bırak sevmesinler...

Ve emin ol... insanın kaderi, hikayesi hep aynı modda gitmez

Gün gelir... sana öyle davrananlar, öyle hissettirenler

Sana büyük saygı duyarlar...

Erken daha :)

en güzel yaş 40 lar bence

Gün gelecek herşey güzel olacaksa... hiç üzülme derim o yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kendin ol.. gerçek dost, arkadaş vs. seni olduğu gibi sever. takma kimseyi.. hiç kimse dört dörtlük değildir.

0|0
    0|0
  • Sorun ne, örnek vermen gerek biseyler söyleyebilmek icin.

0|0
    0|0
  • kendine haksızlık ediyorsun bence

1|0
    0|0
  • İnsanlara ve düşüncelerine gereginden fazla onem veriyosun.Ona verdigin onemi degeri kendıne ver.

0|0
    0|0
  • problem sende bence. yaptıgın tavır ve hareketlerle dalgaya alıncak asagılancak biri oluyosun kiii sana öyle davranıyorlar bir süre sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir örnek verebilirmisin ne yapıyorsunda sana saygı duyyorlar ve daha sonra ne yapıyorsunda bu durum değişiyor.ya da ne yapmıyorsun ?

1|0
    0|0
  • Sorun nedir onu anlatmamışsın. Sadece sorunun sonuçlarını anlatmışsın.

0|0
    0|0
  • oku-araştır

oku-araştır

oku-araştır

her şeyi düşünmeye zaman ayır

insanlara değer ver, onlardaki değerlerden dolayı değil

insan oldukları için sadece

1|0
    0|0