Galatasaray'ın İçinde Bulunduğu Durum Neden Birileri Tarafından Bir "Enkaz"Olarak Gösterilmeye Çalışılıyor?

Beşiktaş ve Fenerbahçenin özellikle Beşiktaş'ın her sene düştüğü duruma 1 sene Galatasaray düştü diye artık medya ve rakip taraftarlar ne diyeceklerini şaşırdılar , birileri o kadar çok alışmışki her sene Galatasaray'ın kupa kaldırmasına 1 sene hava değişimi oldu diye artık ne yapacaklarını şaşırdılar.

Galatasaray zaten her kupada rakiplerini geride bırakmış daha 7 ay önce 3 kupa kaldırarak rakiplerini perişan etmiş bir takım, her sene Şampiyon olacak diye bir kural yok Türkiyede kırılmayacak başarı bırakmamış Galatasaray yerine 7 senedir Şampiyon olamayan Beşiktaştan Şampiyonluk beklemek Türkiyedeki rekabetin devam etmesi adına sizcede iyi olmazmı?

Uefa konusuna gelince biz diğer arkadaşlarında ifade ettiği gibi Türkiyenin en zengin takımıyız Boğazda kendine ait adası olan başka takım var mı Türkiyede? En değerli arazilerde bizde sosyal medyada en çok güç yine bizde sadece rakiplerden daha zarar ettiğimiz için bu durumdayız.
Ayrıca 4. Yıldızın verdiği acıyı hafifletmek ve koltuğunu korumak için bitik oyunculara çuvalla para veren Aziz Yıldırım ve heyetininde artık eli kolu bağlandı

Galatasaray sadece biraz bulutlu günler yaşıyor ve bu durumdan her zaman olduğu gibi dahada güçlenerek çıkacaktır


0|1
17

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...