Yağ oranım düştükçe karşılaştığım sorunlar?

merhabalar. ben 2-3 aydır karın kası için çalışıyorum zayıfım ve epey sonuç aldım. yağ oranımı %15 e falan düşürdüğümü tahmin ediyorum. ancak hepinizin bildiği üzere bölgesel yağ yakımı olmadığı için her yerden gitti yağ ve bazı olumsuzluklar yaşamaya başladım. örneğin reglim son iki aydır düzensiz gelmeye başladı, dışarda çok üşür oldum ve çabuk ısınamıyorum. yediklerim aldığım kalori bunlar ama zayıfladıkça bunlarla karşılaşmaya başladım. kan değerlerime de baktırdım vitamin falan herşey normaldi ama herkes aşırı zayıf olduğumu söylüyor. ben zayıfım ama karın kaslarımı halen istediğim şekilde göremiyorum. sorum bölgesel yağ yakımı evet yok ama halen karnımda yağ kütlesi var biraz yani istediğim gibi ipince değilim, sadece karın bölgesinden yağ yakmak için yapılabilecek birşey var mı? kardiyo yaptığımda her yerimden yakıyor mesela onu biliyorum.. ben sadece göbekten yağ yakımını sağlayacak birşey var mı merak ettim?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Mekik çek

0|0
    0|0
  • Crunch yaparak kaslarini gelistirirsin boylece yaglar daha az yer kaplar beslenme ilede gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...