Protein tozu kullananlar var mı?

Protein tozu kullananlar var mj? Çok arada kaldım kollarım şişmiyo bş türlü omuzlarım geniş toz kullanmak istiyorum 3 aydır spor yapıyorum ama ne kullanacağımı bilmiyorum herkes kendi kafasına göre konusuyor kullanan var mı ne yapmam lazım? Bide protein tozu yüze kilo aldırır mı? Yüzüm alsın istemiyorum.

Güncellemeler:
Yardım

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kullanıyorum. Fakat hastalıkların varsa kullanma böbreğini ve karaciğerini eline alırsın. 2 3 lt su tüketmen gerekecek çünkü. Ve protein tozu kol mol şişirmez. Sadece alamadığın besini karşılar kasları korur. Şişmesi ve kas kütlesini arttırmak için BCCA kullanman gerek.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kullandim 2 ayda 7 kilo aldim

0|1
    0|0
    • Markası neydi ve yüzüm kilo alır mı kullanınca?

• Bana nasıl kilo aldiriyodu biliyomusn. Enerji veriyordu hemde baya bir enerji sonra spor yapıyordum acıkıyordum öyle kilo aliyordum

• bende alırım öyle galba ama işte yüzüm almasa cok iyi olcak ya of

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Pro ganier kullan ya da kreatin

0|1
    0|0
    • Siz kullanıyor musunuz? Peki etkileri neler biraz bahsedebilir misin

• Kilo zaten vücut olarak alınır. Sen spor yaparsan o kilo kaslarda birikir. Yüzünle bir ilgisi yok ama ister istemez yüzünde belli olur kilo

• Kardesim valla delirecem dedim kardiyo yapim şu yüz erisin ama yok vucutta yağ yok ki erisin cok canımı sıkıyo bu durum bende o yüzden bari kollarım da kilo alsında yüzüm abes durmasın dedim

• Ben gerek görmedim hiç , öyle çok aşırı bir vücut yapmıyacaksan gerek yok bence

0|1
    0|0
    • ya yüzüm kilolu ama vucudumda kilo yok böyle olunca garip durmasın diye kollarım belim falanda kilo alsın istiyorum ama yüzüm almasın istiyorum

Yükleniyor...